Bu defa EVSIDConnect Africa

EVSİD olarak, pandemi döneminde ertelenen fuarlar ve kısıtlanan seyahat imkanlarına çözüm olarak fiziki heyet organizasyonlarından edindiğimiz tecrübemizi EVSIDConnect adıyla online ortama taşıyarak ilk organizasyonumuzu geçtiğimiz Şubat ayında Latin Amerika, ikincisini Mart ayında İngiltere ve Baltık Ülkeleri'ne gerçekleştirdik. Bu defa hedefimiz Afrika pazarı.

2021 Yılı 2. Çeyreği Beklenti Anketimiz Sonuçlandı

Gerek sektör ihracatımızdaki, gerekse gündemdeki gelişmelere bağlı olarak sağlıklı bir değerlendirme ve analiz yapabilmek, daha da önemlisi önümüzdeki süreçte izleyeceğimiz yol haritasını oluşturabilmek için düzenlemiş olduğumuz ve 114 firmamızın katıldığı anketimiz sonuçlandı.

Derneğimiz 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdik. OMS Paslanmaz Mutfak Araçları San. ve Tic. Ltd. Şti. temsilcisi Talha Özger oy birliği ile Derneğimizin 2021-2024 dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrası görevi devreden başta Yönetim Kurulu Başkanımız Burak Önder olmak üzere önceki dönem tüm kurul üyelerine katkı ve emekleri için çok teşekkür eder, EVSID hizmet bayrağını teslim alan yeni Yönetim Kurulu Başkanımız Talha Özger ve Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimize başarılar dileriz...

Bilen Konuşuyor Online’da bu defa Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak’ı ağırlıyoruz

Pandeminin ilk günlerinde düzenlemeye başladığımız ve bugüne kadar Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Dalgakıran Kompresör Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran, Rebul Kozmetik CEO'su Kerim Müderrisoğlu ve Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer ve Türkcell'in önceki dönem CEO'su Süreyya Ciliv''i ağırladığımız Bilen Konuşuyor Online etkinliğimizin bu kez konuğu, Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak.