2023 EVBARK

2023 EVBARK

EVSİD olarak Türk ev ve mutfak eşyalarının tüm dünyada tanıtımına destek olabilmek ve özellikle sektördeki Türk markalarını hedef alıcı kitleye tanıtabilmek amacıyla Ekim ayında  yayınına başladığımız Evbark dergimizin Şubat sayısı hazırlıkları sürüyor… 
  
Ambiente Fuarı Şubat ayı özel sayısı olarak yayınlanacak Evbark, Ambiente’nin yanısıra, The Inspired Show Şikago ve Hong Kong Housewares Fuarlarında da ziyaretçilere dağıtılacak olup, yurtdışı etkinliklerimizde ve Derneğimiz veri tabanındaki ev ve mutfak eşyaları, ev hediyelik, dekoratif ürünler, HoReCa satın almacılarına ulaştırılacaktır.

Üye firmalarımız reklam fiyat listesi aşağıda sunulan dergimize %30 indirimli olarak reklam verebilecekler gibi, Evbark’ın farklı bölümlerinde ücretsiz yayınlanmak üzere ürün görselleri ile yer alabileceklerdir. Reklam görselleri teknik özellikleri için tıklayınız

Evbark'ta ürün görselleri ile yer almak isteyen firmalarımızın ürün görsellerini en geç 17 Ocak 2023 Pazartesi, reklam vermek isteyen firmalarımızın reklam görsellerini 18 Ocak 2023 Salı gününe kadar Derneğimize ([email protected]) iletmelerini rica eder, ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
Ürün görselleri için çok kısıtlı sayıda yerimiz bulunmakta olup, öncelik sırası dikkate alınacaktır.

Saygılarımızla,
İrem Uzunöz
Genel Sekreter

Paylaş:

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir