Turkish Housewares by Invitation Only Turkey için başvurular başladı

Turkish Housewares by Invitation Only Turkey için başvurular başladı

10 ŞUBAT'A KADAR BAŞVURULARDA
İNDİRİMLİ KATILIM ÜCRETİ 6.950 € + KDV

EVSİD olarak ilk kez 2016 yılında 38 katılımcı ile başlattığımız Invitation Only etkinliğimiz bu yıl hem sergileme alanı hem de alıcı sayısı açısından büyüyerek 8-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
Invitation Only konsepti, ev ve mutfak eşyaları sektörüne yönelik ülkemizde düzenlenmekte olan mevcut fuarlardaki ziyaretçi profilinin sınırlı sayıda ülkelerden gelen alıcılardan oluşması ve bizce pozitif ayrımı hak eden üretici firmaların görece yerel pazara hitap eden diğer katılımcıların gölgesinde kalmasına muhalif olarak doğan, 2 gün boyunca sadece üretici firmaların Latin Amerika ve Asya dahil farklı coğrafyalardan alıcılarla önceden belirlenmiş program dahilinde görüşmeler yapabildiği etkin bir organizasyon.
 
Ticari olduğu kadar ülkemizi tarihi ve kültürel açıdan da tanıtmayı hedeflediğimiz etkinliğimiz için ilk yıl 38 firma ile çıktığımız yolda, 2022 yılında 73 katılımcıya ve 51 ülkeden 102 firmaya ulaştık. İlk olarak Hilton Bosphorus Taksim Convention Center’da düzenlediğimiz etkinliği, büyüme ile birlikte önce Hilton Bomonti salonlarına ve bu ybu yıl diğer ülkelere ilaveten,ıl da Haliç Kongre Merkezi’ne taşıdık ve 2023 yılında 60 ülkeden 200 alıcıyı ağırlıyor olacağız. Önceki yıllardan farklı olarak yakın ülkeler ve Orta Doğu pazarından da alıcılar, yerel pazardaki büyük zincirler ve satınalma ofislerinin sayısını arttırmak için şimdiden çalışmalara başladık.

Invitation Only ikili iş görüşmeleri 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 10 Mayıs akşamı gerçekleştirilecek olan ve tüm katılımcılarımızın davetli olduğu Gala Yemeği sonrası alıcı firmalarımız ülkelerine dönecekler.

     

2023 yılında yeni ve farklı pazarlara açılmak, fuarlarda görüşülemeyen müşterilere kolayca ulaşmak ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için 10 Şubat 2023 Cuma gününe kadar firmanız imza sirküleri hükümlerine uygun olarak imzalanmış ve kaşelenmiş Katılım Sözleşmesi ve imza sirküleri ile, aşağıda detayları yer alan banka hesabına yapılan ilk ödemenin   yapıldığını gösterir dekont ile birlikte Beyza Çınar Hanım'a  ( [email protected] )  iletilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla,

İrem Uzunöz
Genel Sekreter 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • 15m2 Büyüklüğünde Sergileme Standı
 • 15m2 Stand Konstrüksiyonu
 • B2B İkili İş Görüşmelerine Firmanızdan 2 Kişinin Katılımı
 • Tercümanlık Hizmetleri
 • 2 Gün Süresince Öğlen Yemeği ve İkramlar
 • Gala ve Akşam Yemekleri (2 Kişi)
 • Yurt dışı Tanıtımlar
 • Yurt Dışından Gelecek Alıcıların Yol, Konaklama Masrafları

TOPLAM 6.950€ + KDV 
 
10 Şubat 2023’ten sonra yapılacak başvurularda katılım bedeli 7.650 € + KDV olarak uygulanacaktır.

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği İktisadi İşletmesi
Banka          : Garanti Bankası A.Ş. 
Şube            : Akatlar
IBAN            : TR13 0006 2001 5720 0009 0824 00  

 

Başvurmak için Tıklayın.

 

ÖNCEKİ SENELERDE KATILAN ALICILARDAN BAZILARI

 

INVITATION ONLY 2022 VIDEO

 

Paylaş:

EN GENİŞ ÜLKE KATILIMI EN NİTELİKLİ ALICILAR ÖNCEDEN PLANLANMIŞ İŞ GÖRÜŞMELERİ

SİZLERİ 7. INVITATION ONLY İSTANBUL ETKİNLİĞİNE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ

İhracat ve pazarlama günümüzde bambaşka bir yöne doğru evriliyor. Yeni müşterilere ulaşabilmek için pahalı stand masrafları ödemek, gereksizce büyük alanlar kiralamak ve pasif olarak müşterinin sizinle temasa geçmesini beklemek etkisini giderek kaybetmeye başladı. Artık eskinin fuarları hedef alıcıya ulaşmak için tek seçenek değil. Daha dinamik ve farklı stratejilerle bambaşka enstrümanları kullanmak elinizde.

İşte tam da bu nedenle biz EVSİD olarak bundan 7 yıl önce sizlerle birlikte Invitation Only etkinliğini gündeme getirdik. 21 ülkeden 36 alıcı ile başladığımız yolculuğumuzda 50 ülke ve 100 alıcıya ulaştık. Etkinliğimizi Hilton toplantı salonlarından Haliç Kongre Merkezi’ne ve nihayet 2024 yılında Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’ne taşıdık. 2024 yılında hedefimiz 60 ülkeden toptancı, süpermarket, yapı market, züccaciye mağazası kategorisinde 200 nitelikli alıcıyı sizlerle buluşturmak.

INVITATION ONLY KONSEPTİ NEDİR?

Invitation Only sadece üretici ve marka sahibi firmaların katılabildiği bir organizasyon. Etkinlik için bir web sayfamız var ve yurt dışındaki önemli alıcılara ulaşarak davetlere başlıyoruz. Etkinliğe kaydolacak firmaları Komitemiz ile birlikte değerlendirip eliyoruz, görüşme taleplerini alıyoruz. Amacımız her katılımcı firmamızı Invitation Only süresince maksimum sayıda alıcı ile buluşturmak.

Tüm başvurular alındıktan sonra etkinlikten bir hafta önce sizlerle alıcı listelerini ve görüşme tablonuzu paylaşıyoruz. Görüşmelere hazırlanmak için bir haftalık süreniz oluyor. Ardından etkinlikten bir gün önce ürünlerinizi Lütfi Kırdar salonlarına getirip sizler için hazırlanmış stantlardaki raflarınıza dizilimini gerçekleştiriyorsunuz. İki gün süren programda 20 şer dakikalık ikili iş görüşmeleri gerçekleştiriyorsunuz. Görüşmelerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı anda 2 veya 3 görüşme yapmanız da mümkün olabiliyor.

Tüm bunlara ilave olarak gün içinde kahve molaları, öğle yemekleri ve diğer sosyal aktiviteler sırasında da alıcılar ile sürekli bir arada oluyor ve alıcı firmaları daha yakından tanıma fırsatı bulabiliyorsunuz.

HANGİ ÜLKELERDEN ALICILAR BEKLEMELİYİM?

Invitation Only İstanbul 7 kıtadan 60 ülke alıcısını sizlerle buluşturmayı hedefliyor. EVSİD olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yurt dışı etkinlikleri ve yurt dışı kontaklarımız aracılığıyla elde ettiğimiz veri tabanı sayesinde ABD, Latin Amerika, Afrika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve hatta Avustralya'dan alıcılar Invitation Only İstanbul 2024'te olacak.

ALICI KATILIMCI FİRMALAR BELLİ Mİ?

Alıcı firmalar için davetlere Ağustos ayında başladık. Geçtiğimiz senelerde Latin Amerika’dan D1, Ara, Pao de Azucar, De Prati, Avrupa’dan Edco, Woolworth, Jysk, El Corte Ingles, Zara Home, Bingo, Afrika’dan LabelVie, Marjane, Asya’dan Future Retail, Kareilla gibi büyük zincirleri İstanbul’da ağırladık. Bu yıl hedefimiz %70 oranda yeni alıcı firma olmak üzere 200 nitelikli firmayı İstanbul’a getirebilmek. Ancak katılımcı firma listemiz sizlerin katılımı ile belirlenecek, bu nedenle etkinlikten bir hafta önce tüm detayları ile alıcı firmalarımızı sizlerle paylaşacağız.

KATILIM KOŞULLARI NEDİR ve KATILIM BEDELİNE NELER DAHİL?

 • 15m 2 Büyüklüğünde Sergileme Standı
 • 15m 2 Stand Konstrüksiyonu
 • B2B İkili İş Görüşmelerine Firmanızdan 2 Kişinin Katılımı
 • Tercümanlık Hizmetleri
 • 2 Gün Süresince Öğlen Yemeği ve İkramlar
 • Gala Yemeği Katılımı (2 Kişi)
 • Yurt dışı Tanıtımlar
 • Yurt Dışından Gelecek Alıcıların Yol, Konaklama Masrafları

TOPLAM 5.800€ + KDV

"INVITATION ONLY İSTANBUL KİM TARAFINDAN ORGANİZE EDİLİYOR?"

Invitation Only etkinliğinin sahibi tamamen sektörümüz ve hiçbir özel firma tarafından organize edilmiyor. Amacı sadece Türkiye'nin ev ve mutfak aksesuarları sektöründeki rekabet gücünü yurt dışı alıcılara göstermek, Türkiye'nin kültürel zenginliğini ve iş varlığını öne çıkararak firmalarımızın ihracatına destek olabilmek. Amacı kar olmadığı için, sizlerin ödediği katılım bedelleri aslında tüm organizasyon masrafları ve satın almacıların Türkiye'ye getirilmesi için harcanıyor.

NASIL KATILABİLİRİM?

Katılım için linkte yer alan Katılım Sözleşmesi 'ni doldurarak firmanız imza sirküleri hükümlerine uygun olarak imzalanmış kaşelenmiş olarak imza sirküleriniz ve ilk ödemenin yapıldığını gösterir dekontla birlikte Derneğimize iletmeniz (Beyza Çınar, [email protected]) yeterli.

7. Invitation Only İstanbul etkinliğimizde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,
Senem Sanal Sezerer
Genel Sekreter