Kumtel A.Ş.

Üye listesine dön Etkinlik sayfasına dön

Kumtel

1972 yılında Kayseri’de faaliyete başlayan KUMTEL A.Ş., 50 yılı aşkın bir deneyimin sonucunda “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganıyla dünyanın farklı coğrafyalarında, farklı tüketici ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermiş, Ar-Ge çalışmalarını da pazarın artan kalite ve inovasyon beklentilerini karşılama hedefiyle şekillendirmiştir. Bu deneyim ve çabalar sayesinde üretiminin %70’ini 120’den fazla ülkeye ihraç ederek dünya pazarında da tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir. Günümüzde birçok kıtada Türkiye’nin ev eşyası endüstrisini başarıyla temsil etmeye devam etmektedir.

Üretim kapasitesi günlük 30.000’in üzerinde olan firmamız, bu özelliğiyle sektöründe lider üretici konumundadır. Üretimde kaliteyi ve en kaliteli ürünü müşteriye en uygun koşullarla ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın ürünleri TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi güvenlik ve kalite alanında dünyaca ünlü standart belirleme kuruluşları tarafından da belgelenmiştir.

2003 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında yer alan Kumtel, istikrarlı büyümesini ülkemiz ekonomisine katkı sağlayarak sürdürmeyi amaçlamaktadır. Kumtel fırın, davlumbaz, ocak, ısıtıcı ve soğutucu ev aletleri ve küçük ev aletleri sektöründe kurumsal yapısı ve stratejik vizyonuyla güven ilişkisine dayalı, iletişime önem veren, çevre duyarlılığına sahip bir firma olarak yoluna başarıyla devam etmektedir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz ile geniş bir aile olarak topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde ve karşılıklı saygı ilkesi çerçevesinde geleceğe güven ve umutla bakan Kumtel ulaşabildiği her evde kalite, şıklık ve rahatlığın garantisidir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir