Kumtel A.Ş.

Üye listesine dön

Kumtel

1972 yılında Kayseri’de faaliyete başlayan KUMTEL A.Ş., 50 yılı aşkın bir deneyimin sonucunda “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganıyla dünyanın farklı coğrafyalarında, farklı tüketici ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermiş, Ar-Ge çalışmalarını da pazarın artan kalite ve inovasyon beklentilerini karşılama hedefiyle şekillendirmiştir. Bu deneyim ve çabalar sayesinde üretiminin %70’ini 120’den fazla ülkeye ihraç ederek dünya pazarında da tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir. Günümüzde birçok kıtada Türkiye’nin ev eşyası endüstrisini başarıyla temsil etmeye devam etmektedir.

Üretim kapasitesi günlük 30.000’in üzerinde olan firmamız, bu özelliğiyle sektöründe lider üretici konumundadır. Üretimde kaliteyi ve en kaliteli ürünü müşteriye en uygun koşullarla ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın ürünleri TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi güvenlik ve kalite alanında dünyaca ünlü standart belirleme kuruluşları tarafından da belgelenmiştir.

2003 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında yer alan Kumtel, istikrarlı büyümesini ülkemiz ekonomisine katkı sağlayarak sürdürmeyi amaçlamaktadır. Kumtel fırın, davlumbaz, ocak, ısıtıcı ve soğutucu ev aletleri ve küçük ev aletleri sektöründe kurumsal yapısı ve stratejik vizyonuyla güven ilişkisine dayalı, iletişime önem veren, çevre duyarlılığına sahip bir firma olarak yoluna başarıyla devam etmektedir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz ile geniş bir aile olarak topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde ve karşılıklı saygı ilkesi çerçevesinde geleceğe güven ve umutla bakan Kumtel ulaşabildiği her evde kalite, şıklık ve rahatlığın garantisidir.

Ürün Galerisi