Üyelerimiz için PASOB Organize Sanayi Bölgesi’nde avantajlı fiyat ve ödeme kolaylığı ile yatırım imkanı

Üyelerimiz için PASOB Organize Sanayi Bölgesi’nde avantajlı fiyat ve ödeme kolaylığı ile yatırım imkanı

Sektör firmalarımızın büyürken yaşadıkları en büyük sorun uygun üretim alanı bulmak. EVSİD olarak firmalarımızın büyürken sağlam bir alt yapı oluşturmalarını teminen PAGDER & ASLAN Özel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yönetimi ile Derneğimiz arasında yapılan işbirliği çerçevesinde  Ev ve Mutfak Eşyaları Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarına başladık .

Kırklareli'nin Vize ilçesinde kurulan ve ilk etap satışları yoğun talep ile birlikte kısa süre içerisinde tamamlanan PAOSB'nin II. etabında  oluşturulacak Ev ve Mutfak Eşyaları Organize Sanayi Bölgesi'nde Derneğimiz üyelerine 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli kampanya fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile yatırım imkanı  için ön talep topluyoruz.

PAOSB 'de çalışmalarına başladığımız Ev ve Mutfak Eşyaları Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alacak firmalarımız, aşağıda belirtilen avantajlara sahip olacaklar.


• Avantajlı Konum: “İstanbul’a Yakın, Avrupa’ya Komşu
Otoyol-26 km.
İstanbul 3. Havalimanı-128 km.
Demiryolu-40 km.
Avrupa-135 km.
Tekirdağ Limanı-78 km.
Mahmutbey Gişeleri-140 km.

• %90 Yatırım Teşviki
İhtisas OSB avantajı ile yüzde 90 oranında devlet desteği

• %30 Daha Ucuz Enerji

Direkt iletime bağlanmak suretiyle çevre OSB’lere kıyasla, yüzde 30'a varan daha ucuz enerji


• İstihdam Avantajı

Bölgedeki 60 bin kişilik nüfus, zengin sosyal donatı alanları ile istihdam cazibesi, bünyesindeki meslek okulu ile yetişmiş işgücü


• Avantajlı-karlı yatırım

Aşağı yönde değişen maliyetler çerçevesinde altyapı (yol, elektrik, içme suyu, yağmur suyu, doğalgaz, kanalizasyon, elektrik ve data hatları vb.) dahil olmak üzere % 30 ön ödeme (%50'si nakden, %50'si ilk 6 aylık ödemeye ilave edilmiş şekilde), 36 ay vade fırsatı ile 251 TL/m²


Örnek Hesaplama
5.000 m2 için;
Peşinat : 188.250 TL
İlk 6 ay taksit : 31.375 TL
Sonraki 30 ay taksit : 29.284 TL
TOPLAM : 1.255.000 TL

PAOSB Tanıtım Filmi 1 için tıklayınız.
PAOSB Tanıtım Filmi 2 için tıklayınız.

PAOSB Sıkça Sorulan Sorular için aşağıdaki dosyayı inceleyebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, bu avantajlı imkandan yararlanmak isteyen firmalarımızın Ön Talep Formu'nu doldurarak Derneğimize ([email protected][email protected]) iletebilirler.

Paylaş: