İngiltere ile Serbest Ticaret Anlaşması İmzası Sonrası İlk Online B2B EVSIDConnect'le

İngiltere ile Serbest Ticaret Anlaşması İmzası Sonrası İlk Online B2B EVSIDConnect'le

EVSİD olarak, pandemi döneminde ertelenen fuarlar ve kısıtlanan seyahat imkanlarına çözüm olarak oluşturduğumuz EVSIDConnect  organizasyonlarımızın 2. sini 23-25 Mart 2021 tarihleri arasında İngiltere ve Baltık Ülkeleri (Rusya, Ukrayna, Estonya, Belarus, Polonya, Çekya, Slovakya, Macaristan vb.) pazarına yönelik düzenliyoruz.

İngiltere, 2019 verilerine göre 231 Milyon$'lık ihracat ile sektörümüzün ihracatında ilk sırada yer alıyor. Brexit sonrası ülkemiz ile İngiltere arasında imzalanan Serbest Ticaret Anlaşması sayesinde, eskiden olduğu gibi ticaretimizin sıfır gümrükle gerçekleşecek olması da sektörümüz için olumlu bir gelişme. Bu nedenle, ikili anlaşma sonrası yapılacak ilk online iş görüşme programı özelliği de taşıyan etkinlik ile hem İngiltere, hem de Baltık ülkeleri ile ticaretimizin geliştirilmesini hedefliyoruz. Brexit sonrası İngiltere ile ticaretimize ilişkin hazırladığımız bilgi notu için tıklayınız. (1. Önceki mailimde gönderdiğim bilgi notuna link verelim)

Katılımcı firmalarımızın 3 günlük program süresince İngiltere ve Baltık ülkelerinden potansiyel alıcı firmalarla en az 6 iş görüşmesi gerçekleştirmesi, görüşmeler süresince gerekli olması durumunda tercümanlar tahsis edilmesi planlanmakta.

Katılım maliyeti; ikili iş görüşmeleri organizasyonu ve ortak tanıtımlar için 1.480 € olarak belirlenmiş olup, Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanacak %50 destek Derneğimizce peşinen uygulanacak olup, firmalarımıza katılım bedeli 740€+KDV olarak yansıtılacaktır.

Ev ve mutfak eşyaları, mutfak ve banyo tekstil ürünleri üreticisi ve ihracatçılarının katılımının hedeflendiği ve 20 firmamızın katılımıyla sınırlı etkinliğe katılmak isteyen üyelerimiz en geç 15 Ocak 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar belirtilen tutarı Derneğimizin aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırabilir ve eksiksiz olarak doldurulmuş EVSİDConnect B2B Online İngiltere & Baltık Ülkeleri Bilgi Formu ve T.C. Ticaret Bakanlığı Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı formalarının kaşeli ve imzalı olarak taranmış kopyalarını [email protected] adresine iletebilirler.

GARANTİ BANKASI
Hesap Adı: EV VE MUTFAK EŞYA SANAYİCİLERİ VE İHRACATCILARI DERN.İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap Türü: Euro €
IBAN: TR320006200035900009082400

İŞ BANKASI 
Hesap Adı: EV VE MUTFAK EŞYA SANAYİCİLERİ VE İHRACATCILARI DERN.İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap Türü: Euro €
IBAN: TR040006400000210693344583

NOT: Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan, başvuru tarihi ve ödeme sırası dikkate alınacaktır.     

** Organizasyonun, Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmaması veya tarafımızdan iptali durumunda, firmalarımız tarafından yapılan ödemeler eksiksiz iade edilecektir.

Paylaş: