Silver A.Ş.

Üye listesine dön

Silver

Silver AŞ, yarım asrı aşkın tecrübe ve birikimi ile Türkiye’nin önde gelen lider firmalarındandır. Vizyonumuz; Döküm Demir ve Çelik Emaye mutfak ürünleri sektöründe müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmak ve bu alanda en başarılı örnek olmaktır. Bu amaçla ürünlerimiz “2012 Üstün Tasarım Ödülüne layık görülmüştür.

Misyonumuz; Müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünlerin yanında, uzun soluklu iş ortaklığı, kaliteli ürün, hizmet ve ülke ekonomisine katkıları ile geleceğe güvenle ilerlemeye devam etmektir.

İlk temel taşları 1958 yılında DÖKÜMİŞ ISI EMAYE SAN. ve TİC. AŞ. ile atılan SİLVER şirketler grubu Türkiye’nin en modern ve en ileri teknoloji döküm ve emaye tesisine sahiptir. Şirketler gurubunun lokomotif firması olan DÖKÜMİŞ ISI EMAYE SAN. ve TİC. AŞ. 20.500 m2 kapalı, 47.650 m2 açık alandaki fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir.

Silver şirketler gurubunun ürettiği tüm ürünler AB normlarına uygundur. Ürünlerimiz LFGB, REACH, ISO 9001:2008 ve LFGB kalite sertifikalarına sahiptir. Silver A.Ş, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir