Silver A.Ş.

Üye listesine dön

Silver

Silver AŞ, yarım asrı aşkın tecrübe ve birikimi ile Türkiye’nin önde gelen lider firmalarındandır. Vizyonumuz; Döküm Demir ve Çelik Emaye mutfak ürünleri sektöründe müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmak ve bu alanda en başarılı örnek olmaktır. Bu amaçla ürünlerimiz “2012 Üstün Tasarım Ödülüne layık görülmüştür.

Misyonumuz; Müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünlerin yanında, uzun soluklu iş ortaklığı, kaliteli ürün, hizmet ve ülke ekonomisine katkıları ile geleceğe güvenle ilerlemeye devam etmektir.

İlk temel taşları 1958 yılında DÖKÜMİŞ ISI EMAYE SAN. ve TİC. AŞ. ile atılan SİLVER şirketler grubu Türkiye’nin en modern ve en ileri teknoloji döküm ve emaye tesisine sahiptir. Şirketler gurubunun lokomotif firması olan DÖKÜMİŞ ISI EMAYE SAN. ve TİC. AŞ. 20.500 m2 kapalı, 47.650 m2 açık alandaki fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir.

Silver şirketler gurubunun ürettiği tüm ürünler AB normlarına uygundur. Ürünlerimiz LFGB, REACH, ISO 9001:2008 ve LFGB kalite sertifikalarına sahiptir. Silver A.Ş, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Ürün Galerisi