Kontensan

Üye listesine dön

Kontensan

Kontensan 1981’den bu yana önde gelen ve en büyük metal ambalaj üreticilerinden birisidir. Gıda, kimya, promosyon, ev eşyaları ve mutfak eşyaları gibi birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız farklı türlerde metal ambalaj ve saklama kapları üretmektedir.

Yaklaşık 400 çalışanı ile 25.000 m2 kapalı alanda ileri teknoloji makine hatlarını barındırıan Kontensan 60'tan fazla ülkeye kaliteli mutfak eşyaları ve ev eşyaları ihraç etmektedir.

Kontensan olarak bizler insan ve doğaya olan sorumluluğun farkında olup, bu doğrultuda kalitemizi daha ileriye taşımak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir gelişim ve hassasiyet içerisinde üretiyoruz. Sahip olduğumuz TS-EN-ISO 9001, TS-EN-ISO 14001, TS-EN 17025, ISG-OHSAS-TS 18001, FSSC 22000 vb. gibi sertifikalar ile bu sorumluluğu tescillemiş durumdayız.

Avantajlar

Kontensan kalitesi, yüksek kapasitesi ve yaklaşık 40 yıllık tecrübesi ile ev eşyaları ve mutfak eşyaları ile alakalı stok koleksiyonları sunmaktadır ve ayrıca Kontensan müşterilerinin ihtiyaçları , markaları ve çalışmalarına göre ürünler üretmektedir.

Ürün Galerisi