Kontensan

Üye listesine dön

Kontensan

Kontensan 1981’den bu yana önde gelen ve en büyük metal ambalaj üreticilerinden birisidir. Gıda, kimya, promosyon, ev eşyaları ve mutfak eşyaları gibi birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız farklı türlerde metal ambalaj ve saklama kapları üretmektedir.

Yaklaşık 400 çalışanı ile 25.000 m2 kapalı alanda ileri teknoloji makine hatlarını barındırıan Kontensan 60'tan fazla ülkeye kaliteli mutfak eşyaları ve ev eşyaları ihraç etmektedir.

Kontensan olarak bizler insan ve doğaya olan sorumluluğun farkında olup, bu doğrultuda kalitemizi daha ileriye taşımak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir gelişim ve hassasiyet içerisinde üretiyoruz. Sahip olduğumuz TS-EN-ISO 9001, TS-EN-ISO 14001, TS-EN 17025, ISG-OHSAS-TS 18001, FSSC 22000 vb. gibi sertifikalar ile bu sorumluluğu tescillemiş durumdayız.

Avantajlar

Kontensan kalitesi, yüksek kapasitesi ve yaklaşık 40 yıllık tecrübesi ile ev eşyaları ve mutfak eşyaları ile alakalı stok koleksiyonları sunmaktadır ve ayrıca Kontensan müşterilerinin ihtiyaçları , markaları ve çalışmalarına göre ürünler üretmektedir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir