Renk Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Renk Plastik

1973 yılında kurulan firmamız plastik mutfak eşyaları sektöründe uzun yıllar üretim ve pazarlama yaparak bugünlere gelmiştir. Firmamız , 38 yıl boyunca halkımızın hayatını kolaylaştıracak yenilikler yapmıştır. 2005 yılındada hırdavat sektöründeki taşıma,muhafaza ve kullanma amaçlı ihtiyaç olan çanta, organizer ve avadanlık üretimi ve pazarlamasına başlamıştır.

Firmamız teknolojik makina ve ekipmanlar ile üretim yapmakta olup , sürekli gelişen AR-GE departmanında her geçen gün yeni ürünler tasarlayıp , üretmektedir.

Üretim aşamaları titizlikle takip edilip , en kaliteli ürünler sektöre sunulmaktadır.

Firmamız İSO 9001 : 2008 kalite belgesine sahiptir.

Ürünlerimiz Türkiyenin her bölgesine pazarlanmakta olup, ayrıca dünyanın değişik ülkelerinde de distribütörler kanalıyla satışı yapılmaktadır.

Hedefimiz uluslararası arenada sektörün en iyisi olup, ülkemizi gururla temsil etmektir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir