GROYYA BOYA PLASTİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

GROYYA COLLECTION

Groyya Collection, Türkiye’de kurulmuş; boya, plastik sanayi ve ticaret şirketidir. Müşterilerine İstanbul konumlu üretim tesisi üzerinden tasarım, boya, kaplama hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.

2018 yılında fütüristik bi start-up olarak kurulan Groyya Collection şu an sektörünün lider firmalarının en güvenilir tedarikçisi olarak eline aldığı öncülük bayrağını gururla taşımakta. Devamlılıkta olan Ar-Ge çalışmalarıyla Groyya Collection evinize yeni, ergonomik ve dayanıklı ürünler getirmekte. Türkiye pazarında ve ihracat payıyla sektörünün lideri olmayı amaçlayan firma İstanbul/Tuzlada bulununan 6.000m2’lik üretim tesisinin içinde çalışmalarına aralıksız devam etmekte. Kuruluşundan bugüne çalışmalarını sürdürülebilir bir gelecek, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm ortağı kavramlarından güç alarak yürüten Groyya Collection;

Ürün tasarımında çevre ve sağlık kavramlarını belirleyici kriter olarak kabul eder; atmosfere solvent salınımını azaltarak düşük VOC değerine sahip, yüksek katılı, solventsiz ve su bazlı doğa dostu ürünler kullanır.

Ar-Ge faaliyetlerini, üretim sürecini ve diğer tüm aktivitelerini uluslararası standartlara uygun olarak sürdürür.

Üretim prosesinin her aşamasında, doğal kaynakların kullanımını ve atıkları azaltmak amacıyla çalışmalar yürütür.

Proje ekibinin bilgi ve deneyimi ile müşterileri için dayanım ömrü/fayda/bakım süresi optimizasyonunu sağlayacak boya ve kaplama hizmetleri sunar.

Ürün Galerisi