Uğurlu Otocam San. Ve Tic. A.ş. 

Üye listesine dön

Uğurlu Otocam

Kalite, güven ve hizmet geleneklerini günümüze kadar sürdürmeyi başaran Uğurlu Cam, gelişen teknolojilerden aldığı destekle sektöre yön vermeyi başarmıştır. Otomotiv ana sanayine orijinal parça tedarik eden firmamız, sahip olduğu bilgi birikimini konusunda uzman kadrolarla geleceğe taşır. Dünya markalarıyla rekabet edecek konuma erişen modern tesislerimiz, değişen tüketici taleplerini eksiksiz olarak karşılamak için verimli üretim hedeflerine ulaşmayı görev edinmiştir. Hizmet verdiğimiz sektörlerde; güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve ilk akla gelen çözüm ortağı olmak için ekip çalışmasının önemine inanan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği değerle kesintisiz hizmeti ihtiyaç duyulan her yere götürmeyi hedefler. Yaptığımız AR-GE çalışmaları eşliğinde elde ettiğimiz verileri, doğru analiz ederek işimizi geliştirmek için kullanırız. "Yetenek Yönetimi" yapmak, gelecek neslin ekiplerini ve yöneticilerini oluşturmak sürekli gelişim felsefemizin bir sonucudur. Yenilikçi fikirleri teşvik eder ve destekleriz. Sahip olduğu sorumluluk bilinciyle; müşteriden çalışana, toplumun farklı kesimlerinden çevreye kadar her kesime duyarlı olan anlayışımız, sahip olduğu deneyimi gelecek nesillere aktarmak için çalışır. Sahip olduğumuz deneyimi yeni nesil anlayışla harmanlar, kaynakları verimli bir şekilde yönetir, düzenli iyileştirme metotları geliştirir, rekabetçi çözümler üretir, teknolojik yeniliklere ayak uydurur, stratejilerimizi sadece çağın değil gelecek nesil avantajı için belirleriz. Sürdürülebilirlik Güvenilir ve kaliteli cam için risk temelli yaklaşımı üretim sürecinin her aşamasına yayarız. Dünya pazarında rekabetçi bir konuma yerleşebilmek için hedefimiz; verimli üretimi yaygınlaştırmaktır. Yönetim sistemimizi sürekli olarak yenileyerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklanırız. Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak ve hayat kalitelerini artırmak her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. Eğitim, Paylaşım, Gelişim; Sahip olduğumuz bilgi birikimini gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarabilmek için şirket içi eğitimlere önem veririz.Takım ruhundan aldığımız motivasyon, mücadele hırsımızı da körükler. Kaynakların Doğru Kullanımı; Düzenli bir performans sergileyebilmek için kaynakların doğru kullanımına maksimum özen gösteririz. Adil ve Şeffaf Bir Yönetim Anlayışı; Organizasyonumuz içinde yer alan her çalışanla dürüst bir iletişim alanı yaratırız. Hesap verilebilir bir düzen için önceliğimiz; demokratik bir yönetim ve sistemlerin işlemesinin her şartta sağlanabilmesidir. Saygı Duyan ve Duyulan Bir Yapı; İnsan, çevre, emek ve bilgi her zaman saygı duyduğumuz kavramlar arasında gösterilebilir. Saygınlığımızı da ilkeli, dürüst, ölçülü duruş ve sorumluluk bilincimizden alırız.

Ürün Galerisi

EN GENİŞ ÜLKE KATILIMI EN NİTELİKLİ ALICILAR ÖNCEDEN PLANLANMIŞ İŞ GÖRÜŞMELERİ

SİZLERİ 7. INVITATION ONLY İSTANBUL ETKİNLİĞİNE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ

İhracat ve pazarlama günümüzde bambaşka bir yöne doğru evriliyor. Yeni müşterilere ulaşabilmek için pahalı stand masrafları ödemek, gereksizce büyük alanlar kiralamak ve pasif olarak müşterinin sizinle temasa geçmesini beklemek etkisini giderek kaybetmeye başladı. Artık eskinin fuarları hedef alıcıya ulaşmak için tek seçenek değil. Daha dinamik ve farklı stratejilerle bambaşka enstrümanları kullanmak elinizde.

İşte tam da bu nedenle biz EVSİD olarak bundan 7 yıl önce sizlerle birlikte Invitation Only etkinliğini gündeme getirdik. 21 ülkeden 36 alıcı ile başladığımız yolculuğumuzda 50 ülke ve 100 alıcıya ulaştık. Etkinliğimizi Hilton toplantı salonlarından Haliç Kongre Merkezi’ne ve nihayet 2024 yılında Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’ne taşıdık. 2024 yılında hedefimiz 60 ülkeden toptancı, süpermarket, yapı market, züccaciye mağazası kategorisinde 200 nitelikli alıcıyı sizlerle buluşturmak.

INVITATION ONLY KONSEPTİ NEDİR?

Invitation Only sadece üretici ve marka sahibi firmaların katılabildiği bir organizasyon. Etkinlik için bir web sayfamız var ve yurt dışındaki önemli alıcılara ulaşarak davetlere başlıyoruz. Etkinliğe kaydolacak firmaları Komitemiz ile birlikte değerlendirip eliyoruz, görüşme taleplerini alıyoruz. Amacımız her katılımcı firmamızı Invitation Only süresince maksimum sayıda alıcı ile buluşturmak.

Tüm başvurular alındıktan sonra etkinlikten bir hafta önce sizlerle alıcı listelerini ve görüşme tablonuzu paylaşıyoruz. Görüşmelere hazırlanmak için bir haftalık süreniz oluyor. Ardından etkinlikten bir gün önce ürünlerinizi Lütfi Kırdar salonlarına getirip sizler için hazırlanmış stantlardaki raflarınıza dizilimini gerçekleştiriyorsunuz. İki gün süren programda 20 şer dakikalık ikili iş görüşmeleri gerçekleştiriyorsunuz. Görüşmelerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı anda 2 veya 3 görüşme yapmanız da mümkün olabiliyor.

Tüm bunlara ilave olarak gün içinde kahve molaları, öğle yemekleri ve diğer sosyal aktiviteler sırasında da alıcılar ile sürekli bir arada oluyor ve alıcı firmaları daha yakından tanıma fırsatı bulabiliyorsunuz.

HANGİ ÜLKELERDEN ALICILAR BEKLEMELİYİM?

Invitation Only İstanbul 7 kıtadan 60 ülke alıcısını sizlerle buluşturmayı hedefliyor. EVSİD olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yurt dışı etkinlikleri ve yurt dışı kontaklarımız aracılığıyla elde ettiğimiz veri tabanı sayesinde ABD, Latin Amerika, Afrika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve hatta Avustralya'dan alıcılar Invitation Only İstanbul 2024'te olacak.

ALICI KATILIMCI FİRMALAR BELLİ Mİ?

Alıcı firmalar için davetlere Ağustos ayında başladık. Geçtiğimiz senelerde Latin Amerika’dan D1, Ara, Pao de Azucar, De Prati, Avrupa’dan Edco, Woolworth, Jysk, El Corte Ingles, Zara Home, Bingo, Afrika’dan LabelVie, Marjane, Asya’dan Future Retail, Kareilla gibi büyük zincirleri İstanbul’da ağırladık. Bu yıl hedefimiz %70 oranda yeni alıcı firma olmak üzere 200 nitelikli firmayı İstanbul’a getirebilmek. Ancak katılımcı firma listemiz sizlerin katılımı ile belirlenecek, bu nedenle etkinlikten bir hafta önce tüm detayları ile alıcı firmalarımızı sizlerle paylaşacağız.

KATILIM KOŞULLARI NEDİR ve KATILIM BEDELİNE NELER DAHİL?

  • 15m 2 Büyüklüğünde Sergileme Standı
  • 15m 2 Stand Konstrüksiyonu
  • B2B İkili İş Görüşmelerine Firmanızdan 2 Kişinin Katılımı
  • Tercümanlık Hizmetleri
  • 2 Gün Süresince Öğlen Yemeği ve İkramlar
  • Gala Yemeği Katılımı (2 Kişi)
  • Yurt dışı Tanıtımlar
  • Yurt Dışından Gelecek Alıcıların Yol, Konaklama Masrafları

TOPLAM 5.800€ + KDV

"INVITATION ONLY İSTANBUL KİM TARAFINDAN ORGANİZE EDİLİYOR?"

Invitation Only etkinliğinin sahibi tamamen sektörümüz ve hiçbir özel firma tarafından organize edilmiyor. Amacı sadece Türkiye'nin ev ve mutfak aksesuarları sektöründeki rekabet gücünü yurt dışı alıcılara göstermek, Türkiye'nin kültürel zenginliğini ve iş varlığını öne çıkararak firmalarımızın ihracatına destek olabilmek. Amacı kar olmadığı için, sizlerin ödediği katılım bedelleri aslında tüm organizasyon masrafları ve satın almacıların Türkiye'ye getirilmesi için harcanıyor.

NASIL KATILABİLİRİM?

Katılım için linkte yer alan Katılım Sözleşmesi 'ni doldurarak firmanız imza sirküleri hükümlerine uygun olarak imzalanmış kaşelenmiş olarak imza sirküleriniz ve ilk ödemenin yapıldığını gösterir dekontla birlikte Derneğimize iletmeniz (Beyza Çınar, [email protected]) yeterli.

7. Invitation Only İstanbul etkinliğimizde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,
Senem Sanal Sezerer
Genel Sekreter