Serinova Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Serinova Plastik

1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da küçük bir atölyede imalata başlayan Firmamız “Plastik Saksı” alanında boşluğu görmüş ve bu alanda ihtisaslaşmıştır. 1999 yılında “Serinova Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi” kurulmuş yeni bir isimle yola devam edilme kararı alınmıştır. “İki günü birbirine eşit olan zarardadır” Hadisini kendine şiar edinen Serinova Plastik hem makine parkurunu sürekli yenilemiş ve artırmış; hem de Ar-Ge çalışmaları ile sektörün ihtiyaçlarına uygun kalıplarla ürün gamını artırmıştır.

Firmamız, ülkemizde sürekli büyüyen ve bacasız sanayi olmasının yanında iyi bir istihdam sahası oluşturan süs bitkisi ve fidan üretiminin ana malzemelerinden olan plastik saksı imalatında Türkiye’nin tartışmasız en büyük firmasıdır.

Bitki yetiştiriciliğinde saksı çok önemlidir ve kaliteli bitki yetiştirmek için kaliteli ve uygun saksıların kullanılması gerekmektedir. Firmamız, bitkilerin form ve kök yapısına uygun saksı kullanılabilmesi için aynı hacme sahip olan farklı ölçülerde saksılar imal etmektedir.

Serinova Plastik kaliteden taviz vermeden üretimi arttırma yönünde çalışmalar yapmaktadır.

Hem kaliteli hem de sektörün ihtiyaçlarına göre daha hesaplı mamuller için saha araştırmaları yapılmakta yapılan istişareler neticesinde üretici firmaların ihtiyacına uygun saksılar üretilmektedir.

Ürün Galerisi