Kavsan Plastik

Üye listesine dön

Zucci

Ana faaliyet konumuzun temelini plastik oluşturuyor. Yıllar itibari ile devamlı yenilediğimiz ve büyüttüğümüz makine parkurumuz sayesinde plastiği sizin istediğiniz ürün çeşidine uygun hale getirerek, kalitemizin göstergesi ürünler üretiyoruz. Tasarımı kendimize ait ürünlerle evinizin sohbetlerine, iş yerinizin bereketine, çeyiz sandıklarına şahit oluyoruz. Ve bunu isteyerek; üretim aşkı ile yapıyoruz. Amacımız hayatınızın her anında sizinle olmak… Sadece plastik değil elbette işimiz. Seramik ve ahşap grubu ürünlerde de iddiamızı ortaya koyuyoruz. Ülkemizin yanı sıra Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve Orta Asya’daki birçok firmaya yaptığımız ihracatlar ile; kalitemizin Avrupa standartlarına, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı üretim izinlerine, ISO9001 ve ISO 22000 standartlarına uygunluğunu, tercih edilirliğini kanıtlıyoruz. Temel ilkemiz, kısa zamanda müşterilerimizin sınırsız isteklerine en iyi kalite ve en uygun maliyetler ile cevap vermek. Ve biz bunu ismi tescilli, 30 yıllık tecrübenin bir sonucu olan, endüstriyel tasarım patentli ürünlerimiz ile yapıyoruz. 2015 yılında doğan, yepyeni bir marka ile siz değerli müşterilerimizin karşısındayız… ZUCCİ! Züccaciye sektöründe, KAVSAN’ın yıllar boyunca biriktirdiği engin tecrübesini ve büyük gücünü ZUCCİ’nin yenilikçi ve estetik duruşu ile birleştiriyoruz… Çünkü biz bu işi güveninize layık olmak için ilk günden beri çok iyi yapıyoruz.

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir