Uğurböcekleri Ev Ürünleri Lojistik Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Uğurböcekleri Ev Ürünleri

2001 yılında kurulan firmamız imalat ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 5000 metrekare fabrikamızda ahşap işlemekte, ahşap-cam, ahşap-seramik, ahşap-metal uygulamaları yapmaktayız. Yüksek teknoloji içeren makinalarımız ve bünyemizdeki tasarım merkezimiz tarafından dizayn edilen ürünleri hayata geçirmekteyiz.

Fabrikamızda 44 makinadan oluşan parkurumuz ve 53 personelimiz bulunmaktadır.

Hammadde olarak kullandığımız doğal panelleri kayın, çam, ceviz ve birçok ağaçtan kendimiz hazırlıyoruz. Bu panelleri satmıyor sadece kendi imalatımız için kullanıyoruz. Kereste dışındaki hammadde ihtiyacımızı %90 oranında kendimiz üretmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz özgün tasarım merkezimizde dizayn edildiği gibi, ürünlerimizde kullanılan tüm görsel, desen ve baskıların telif hakları da firmamıza aittir. Çok geniş hammadde sağlama ağına sahip olarak, sizlerin isteyebileceği birçok otantik ağaç hammaddeyi tedarik ediyor ve işleyebiliyoruz.

Fabrikamız; Tarım ve Orman Bakanlığına ait TR-06-K-055203 işletme kayıt numarasına sahiptir. Ürettiğimiz ürünlerde Tarım bakanlığına bağlı akredite laboratuvarlarından alınan “Gıdaya Temas Uygundur” belgesi vardır. Ürünlerimizin etiketinde ibaresi mevcuttur.

Üretimde resmi kapasite raporumuz yıllık 90.000.000 adedi bulmaktadır.

Ürün Galerisi