Uğurböcekleri Ev Ürünleri Lojistik Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Uğurböcekleri Ev Ürünleri

2001 yılında kurulan firmamız imalat ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 5000 metrekare fabrikamızda ahşap işlemekte, ahşap-cam, ahşap-seramik, ahşap-metal uygulamaları yapmaktayız. Yüksek teknoloji içeren makinalarımız ve bünyemizdeki tasarım merkezimiz tarafından dizayn edilen ürünleri hayata geçirmekteyiz.

Fabrikamızda 44 makinadan oluşan parkurumuz ve 53 personelimiz bulunmaktadır.

Hammadde olarak kullandığımız doğal panelleri kayın, çam, ceviz ve birçok ağaçtan kendimiz hazırlıyoruz. Bu panelleri satmıyor sadece kendi imalatımız için kullanıyoruz. Kereste dışındaki hammadde ihtiyacımızı %90 oranında kendimiz üretmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz özgün tasarım merkezimizde dizayn edildiği gibi, ürünlerimizde kullanılan tüm görsel, desen ve baskıların telif hakları da firmamıza aittir. Çok geniş hammadde sağlama ağına sahip olarak, sizlerin isteyebileceği birçok otantik ağaç hammaddeyi tedarik ediyor ve işleyebiliyoruz.

Fabrikamız; Tarım ve Orman Bakanlığına ait TR-06-K-055203 işletme kayıt numarasına sahiptir. Ürettiğimiz ürünlerde Tarım bakanlığına bağlı akredite laboratuvarlarından alınan “Gıdaya Temas Uygundur” belgesi vardır. Ürünlerimizin etiketinde ibaresi mevcuttur.

Üretimde resmi kapasite raporumuz yıllık 90.000.000 adedi bulmaktadır.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir