Polipa Plastik Ambalaj San. ve Tic. Aş.

Üye listesine dön

Cozzoni

Birçok kalite belgesine sahip olan COZZONI, üstün hizmet anlayışını üstün kalite standartları vasıtasıyla müşterileriyle buluşturmaktadır. Güvenli, yenilikçi ve çevresel ürünlerle Türkiye'de ve dünyada milyonlarca insana ulaşan şirketimiz, sektördeki sürdürülebilir iş modelleri ile ürün ve ürün satışlarını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

ISO 9001: 2015 ve ISO 22000: 2005 gibi Uluslararası Kalite Sertifikaları sahibi olan şirketimiz, özellikle gıda ürünlerinin ihtiyaç duyduğu tüm hijyen koşullarını ve yüksek kalite standartlarını sağlamayı amaçlayan HACCP standartlarına ve aynı zamanda tescilli en son teknoloji ile donatılmış bir üretim alanına sahiptir. Ayrıca etik tedarik zinciri içinde veri paylaşımı için en büyük ortak platform olan SEDEX Sistemine ve BSCI'ye kayıtlı / denetimli en son teknolojilerle donatılmış üretim alanlarına sahiptir.

TEMEL AVANTAJLARIMIZ

 • Kaliteli Promosyonel Ürünler
 • Rekabetçi Fiyatlar
 • Özel Marka Uygulamaları
 • POP Stand Seçenekleri

COZZONI, having received many quality certificates, has been reflecting its perfect service mentality to its customers through its superior quality standards. Reaching millions of people in Turkey and in the world with safe, innovative and environmental products, we aim at increasing product variety and sales through sustainable business models in the sector.

Our company, which has International Quality Certificates such as ISO 9001: 2015 and ISO 22000: 2005, has HACCP standards aiming to provide all hygiene conditions and high quality standards required by food products as well as a production area equipped with the latest technology. It also has the largest common platform for data sharing within the ethical supply chain, the SEDEX System and production areas equipped with the latest technologies registered / controlled by BSCI.

 

CORE ADVANTAGES

 • High Quality Promotional Products
 • Highly Competitive Prices
 • Private Labelling Applications
 • POP Display Box Options

Ürün Galerisi

EN GENİŞ ÜLKE KATILIMI EN NİTELİKLİ ALICILAR ÖNCEDEN PLANLANMIŞ İŞ GÖRÜŞMELERİ

SİZLERİ 7. INVITATION ONLY İSTANBUL ETKİNLİĞİNE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ

İhracat ve pazarlama günümüzde bambaşka bir yöne doğru evriliyor. Yeni müşterilere ulaşabilmek için pahalı stand masrafları ödemek, gereksizce büyük alanlar kiralamak ve pasif olarak müşterinin sizinle temasa geçmesini beklemek etkisini giderek kaybetmeye başladı. Artık eskinin fuarları hedef alıcıya ulaşmak için tek seçenek değil. Daha dinamik ve farklı stratejilerle bambaşka enstrümanları kullanmak elinizde.

İşte tam da bu nedenle biz EVSİD olarak bundan 7 yıl önce sizlerle birlikte Invitation Only etkinliğini gündeme getirdik. 21 ülkeden 36 alıcı ile başladığımız yolculuğumuzda 50 ülke ve 100 alıcıya ulaştık. Etkinliğimizi Hilton toplantı salonlarından Haliç Kongre Merkezi’ne ve nihayet 2024 yılında Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’ne taşıdık. 2024 yılında hedefimiz 60 ülkeden toptancı, süpermarket, yapı market, züccaciye mağazası kategorisinde 200 nitelikli alıcıyı sizlerle buluşturmak.

INVITATION ONLY KONSEPTİ NEDİR?

Invitation Only sadece üretici ve marka sahibi firmaların katılabildiği bir organizasyon. Etkinlik için bir web sayfamız var ve yurt dışındaki önemli alıcılara ulaşarak davetlere başlıyoruz. Etkinliğe kaydolacak firmaları Komitemiz ile birlikte değerlendirip eliyoruz, görüşme taleplerini alıyoruz. Amacımız her katılımcı firmamızı Invitation Only süresince maksimum sayıda alıcı ile buluşturmak.

Tüm başvurular alındıktan sonra etkinlikten bir hafta önce sizlerle alıcı listelerini ve görüşme tablonuzu paylaşıyoruz. Görüşmelere hazırlanmak için bir haftalık süreniz oluyor. Ardından etkinlikten bir gün önce ürünlerinizi Lütfi Kırdar salonlarına getirip sizler için hazırlanmış stantlardaki raflarınıza dizilimini gerçekleştiriyorsunuz. İki gün süren programda 20 şer dakikalık ikili iş görüşmeleri gerçekleştiriyorsunuz. Görüşmelerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı anda 2 veya 3 görüşme yapmanız da mümkün olabiliyor.

Tüm bunlara ilave olarak gün içinde kahve molaları, öğle yemekleri ve diğer sosyal aktiviteler sırasında da alıcılar ile sürekli bir arada oluyor ve alıcı firmaları daha yakından tanıma fırsatı bulabiliyorsunuz.

HANGİ ÜLKELERDEN ALICILAR BEKLEMELİYİM?

Invitation Only İstanbul 7 kıtadan 60 ülke alıcısını sizlerle buluşturmayı hedefliyor. EVSİD olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yurt dışı etkinlikleri ve yurt dışı kontaklarımız aracılığıyla elde ettiğimiz veri tabanı sayesinde ABD, Latin Amerika, Afrika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve hatta Avustralya'dan alıcılar Invitation Only İstanbul 2024'te olacak.

ALICI KATILIMCI FİRMALAR BELLİ Mİ?

Alıcı firmalar için davetlere Ağustos ayında başladık. Geçtiğimiz senelerde Latin Amerika’dan D1, Ara, Pao de Azucar, De Prati, Avrupa’dan Edco, Woolworth, Jysk, El Corte Ingles, Zara Home, Bingo, Afrika’dan LabelVie, Marjane, Asya’dan Future Retail, Kareilla gibi büyük zincirleri İstanbul’da ağırladık. Bu yıl hedefimiz %70 oranda yeni alıcı firma olmak üzere 200 nitelikli firmayı İstanbul’a getirebilmek. Ancak katılımcı firma listemiz sizlerin katılımı ile belirlenecek, bu nedenle etkinlikten bir hafta önce tüm detayları ile alıcı firmalarımızı sizlerle paylaşacağız.

KATILIM KOŞULLARI NEDİR ve KATILIM BEDELİNE NELER DAHİL?

 • 15m 2 Büyüklüğünde Sergileme Standı
 • 15m 2 Stand Konstrüksiyonu
 • B2B İkili İş Görüşmelerine Firmanızdan 2 Kişinin Katılımı
 • Tercümanlık Hizmetleri
 • 2 Gün Süresince Öğlen Yemeği ve İkramlar
 • Gala Yemeği Katılımı (2 Kişi)
 • Yurt dışı Tanıtımlar
 • Yurt Dışından Gelecek Alıcıların Yol, Konaklama Masrafları

TOPLAM 5.800€ + KDV

"INVITATION ONLY İSTANBUL KİM TARAFINDAN ORGANİZE EDİLİYOR?"

Invitation Only etkinliğinin sahibi tamamen sektörümüz ve hiçbir özel firma tarafından organize edilmiyor. Amacı sadece Türkiye'nin ev ve mutfak aksesuarları sektöründeki rekabet gücünü yurt dışı alıcılara göstermek, Türkiye'nin kültürel zenginliğini ve iş varlığını öne çıkararak firmalarımızın ihracatına destek olabilmek. Amacı kar olmadığı için, sizlerin ödediği katılım bedelleri aslında tüm organizasyon masrafları ve satın almacıların Türkiye'ye getirilmesi için harcanıyor.

NASIL KATILABİLİRİM?

Katılım için linkte yer alan Katılım Sözleşmesi 'ni doldurarak firmanız imza sirküleri hükümlerine uygun olarak imzalanmış kaşelenmiş olarak imza sirküleriniz ve ilk ödemenin yapıldığını gösterir dekontla birlikte Derneğimize iletmeniz (Beyza Çınar, [email protected]) yeterli.

7. Invitation Only İstanbul etkinliğimizde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,
Senem Sanal Sezerer
Genel Sekreter