Polipa Plastik Ambalaj San. ve Tic. Aş.

Üye listesine dön

Cozzoni

Birçok kalite belgesine sahip olan COZZONI, üstün hizmet anlayışını üstün kalite standartları vasıtasıyla müşterileriyle buluşturmaktadır. Güvenli, yenilikçi ve çevresel ürünlerle Türkiye'de ve dünyada milyonlarca insana ulaşan şirketimiz, sektördeki sürdürülebilir iş modelleri ile ürün ve ürün satışlarını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

ISO 9001: 2015 ve ISO 22000: 2005 gibi Uluslararası Kalite Sertifikaları sahibi olan şirketimiz, özellikle gıda ürünlerinin ihtiyaç duyduğu tüm hijyen koşullarını ve yüksek kalite standartlarını sağlamayı amaçlayan HACCP standartlarına ve aynı zamanda tescilli en son teknoloji ile donatılmış bir üretim alanına sahiptir. Ayrıca etik tedarik zinciri içinde veri paylaşımı için en büyük ortak platform olan SEDEX Sistemine ve BSCI'ye kayıtlı / denetimli en son teknolojilerle donatılmış üretim alanlarına sahiptir.

TEMEL AVANTAJLARIMIZ

  • Kaliteli Promosyonel Ürünler
  • Rekabetçi Fiyatlar
  • Özel Marka Uygulamaları
  • POP Stand Seçenekleri

COZZONI, having received many quality certificates, has been reflecting its perfect service mentality to its customers through its superior quality standards. Reaching millions of people in Turkey and in the world with safe, innovative and environmental products, we aim at increasing product variety and sales through sustainable business models in the sector.

Our company, which has International Quality Certificates such as ISO 9001: 2015 and ISO 22000: 2005, has HACCP standards aiming to provide all hygiene conditions and high quality standards required by food products as well as a production area equipped with the latest technology. It also has the largest common platform for data sharing within the ethical supply chain, the SEDEX System and production areas equipped with the latest technologies registered / controlled by BSCI.

 

CORE ADVANTAGES

  • High Quality Promotional Products
  • Highly Competitive Prices
  • Private Labelling Applications
  • POP Display Box Options

Ürün Galerisi