BONERA TUTKU METAL MUTFAK EŞYALARI PLASTİK İÇ VE DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

Bonera Tutku Metal

Kökleri 1940’lara dayanan firmamız sektörde üç kuşaktır sürekli büyüyen ve geleneklerine bağlı kalmış bir aile kuruluşudur. İlk kurulduğu yıllarda sektöre bakır mutfak eşyaları üreterek başlayan firmamız günümüzde pişirme grubu ürünlerde üç ana grup olan;
-Paslanmaz Çelik
-Yanmaz yapışmaz kaplamalı alüminyum
-Emaye

Gruplarında tencere, çaydanlık, düdüklü tencere, cezve ve tepsi gibi farklı ürünler üretmektedir. 1990 yılında kurumsal kimlikle Kahramanmaraş Ferhuş’ta MARAŞ TUTKU METAL SAN.TİC. LTD.ŞTİ. ile paslanmaz çelik mutfak eşyaları üretimine başlamıştır.

Türkiye’de neredeyse her eve girmiş olan firmamız ürünlerini tüm dünyayla buluşturma hedefiyle 2000’li yıllarda ihracata başlamıştır. Her geçen yıl ihracatını artıran firmamız Kahramanmaraş OSB’de şirketler grubumuzun bir parçası olan BONERA TUTKU METAL firması ile yanmaz yapışmaz kaplamalı alüminyum pişirme grubu üretimine başlamıştır.

Odak noktası her zaman büyümek üzerine olan BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBUMUZ'un ihracat firması METALİKA MUTFAK EŞYALARI DIŞ TİC. LTD. STİ. ile 2020 yılı içerisinde Türkiye’nin tüm sektörlerde ilk 1000 ihracatçı firması arasına girme başarısını elde etmiştir.

2022 yılına girerken BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBU yeni bir atılımla dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden İstanbul’da bütün ürünlerimizin de sergilendiği bir ofis açarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine bir hizmet noktası daha ekleyerek ulaşılabilirliğini artırmıştır.

Ürün Galerisi