OBJE PLASTİK TASARIM REKLAM ÜRÜNLERİ SAN.TİC.A.Ş

Üye listesine dön

Wellini

Obje Plastik, kurulduğu 2006 yılından bu yana plastik ev gereçleri sektöründe özgün tasarımlar ve inovasyon ile özdeşleşmiş, ülkemizin önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarındandır. Entegre ahşap işleme tesisi ve tam kapsamlı baskı çözümleri ile plastik ürünlere yeni bir soluk kazandırılmış, tüm yatırımlar yenilikçi ve katma değerli ürünler geliştirmek vizyonu ile yapılmıştır. Yerli ve yabancı bir çok global firmanın ürün teşhir standları ve POSM ihtiyaçlarında uzun vadeli çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Tasarım ve kalıp üretimi bünyemizde yapılmakta olup, özel projelerde için tasarımdan ambalaja kadar komple çözümler sunabilmekteyiz.

4 Kıtada 50’nin üzerinde ülkede tercih edilen ürünlerimiz , Wellini markası ile varolduğumuz tüm pazarlarda üst segment ürünler arasında kabul görmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında en prestijli satış noktalarında sergilenen ürünlerimiz ile dünya markası olmak hedefimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir