Kayalar Çelik San. Tic. Aş.

Üye listesine dön

Kayalar Çelik

KAYALAR Şirketler Grubu olarak 1957 yılında Ankara’ da endüstriyel mutfak sektörüne ürün ve hizmet sunmaya başladık. Günümüzde 30 bin metrekare kapalı, 15 bin metrekare açık olmak üzere toplamda 45 bin metrekare alanda dünya standartlarında son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda dinamik ve tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. KAYALAR olarak endüstriyel mutfak sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer alırken, sizlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda dünya standartlarında imalat gerçekleştiriyoruz. Dünya markası olma yolunda yapmış olduğumuz çalışmalarla üretimimizin %50 sini 5 kıtaya ihraç ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne endüstriyel mutfak sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektöre; projelendirme ile başladığımız süreci, imalat, montaj ve yaygın servis ağımız ile birlikte satış sonrası desteğimizle de devam ettirmekteyiz. Ürün gruplarımız arasında; soğutucu cihazlar, pişirici cihazlar, mutfak yardımcı ekipmanları, set üstü malzemeler, bulaşıkhane ekipmanları, sahra mutfakları, çalışma tezgahları gibi ürünler yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya standartlarında imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz hijyenik ve verimli mutfak cihazlarını otel, restoran, kafe, bar, patisserie, okul, hastane, fastfood, banka, fabrika, askeri tesis ve benzeri işletmelere, ithalatçısı olduğumuz ürünlerle birlikte geniş ürün yelpazemizle yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslimi projeler sunmaktayız.

Kuruluşumuz, yurtiçi ve yurtdışı proje ortaklarıyla yaptığı uyumlu çalışmalarla, gerek sektörün tanıtımı gerekse yeni ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulması konusunda da üstlenmiş olduğu misyonu yerine getirmektedir. Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü , 54 bayi ve 70 servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağımızı daha da genişletmeye devam ediyoruz.

Kalite anlayışını sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası yaptığımız çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaktayız. Endüstriyel mutfak sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüketicilere fayda sağlayacak ergonomik tasarımlar ortaya koymak, ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önemle, müşterilerimize verdiğimiz iyi hizmetlerimize devam ederken çağımızın koşulları gereği misyonumuzu en iyi şekilde devam ettirmeye kararlıyız.

Ürün Galerisi