Kayalar Çelik San. Tic. Aş.

Üye listesine dön

Kayalar Çelik

KAYALAR Şirketler Grubu olarak 1957 yılında Ankara’ da endüstriyel mutfak sektörüne ürün ve hizmet sunmaya başladık. Günümüzde 30 bin metrekare kapalı, 15 bin metrekare açık olmak üzere toplamda 45 bin metrekare alanda dünya standartlarında son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda dinamik ve tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. KAYALAR olarak endüstriyel mutfak sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer alırken, sizlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda dünya standartlarında imalat gerçekleştiriyoruz. Dünya markası olma yolunda yapmış olduğumuz çalışmalarla üretimimizin %50 sini 5 kıtaya ihraç ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne endüstriyel mutfak sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektöre; projelendirme ile başladığımız süreci, imalat, montaj ve yaygın servis ağımız ile birlikte satış sonrası desteğimizle de devam ettirmekteyiz. Ürün gruplarımız arasında; soğutucu cihazlar, pişirici cihazlar, mutfak yardımcı ekipmanları, set üstü malzemeler, bulaşıkhane ekipmanları, sahra mutfakları, çalışma tezgahları gibi ürünler yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya standartlarında imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz hijyenik ve verimli mutfak cihazlarını otel, restoran, kafe, bar, patisserie, okul, hastane, fastfood, banka, fabrika, askeri tesis ve benzeri işletmelere, ithalatçısı olduğumuz ürünlerle birlikte geniş ürün yelpazemizle yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslimi projeler sunmaktayız.

Kuruluşumuz, yurtiçi ve yurtdışı proje ortaklarıyla yaptığı uyumlu çalışmalarla, gerek sektörün tanıtımı gerekse yeni ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulması konusunda da üstlenmiş olduğu misyonu yerine getirmektedir. Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü , 54 bayi ve 70 servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağımızı daha da genişletmeye devam ediyoruz.

Kalite anlayışını sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası yaptığımız çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaktayız. Endüstriyel mutfak sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüketicilere fayda sağlayacak ergonomik tasarımlar ortaya koymak, ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önemle, müşterilerimize verdiğimiz iyi hizmetlerimize devam ederken çağımızın koşulları gereği misyonumuzu en iyi şekilde devam ettirmeye kararlıyız.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir