Granit Ev Gereçleri

Üye listesine dön

Granit Ev Gereçleri

1960 yılında üretimine serüvenine başlayan Granit Dayanıklı Tüketim Malları, ütü masası, çamaşır kurutmalık, merdiven ve ürün aksesuarları üretimine 20.000 m2’lik kapalı alanda, teknolojinin son avantajları ile dizayn edilmiş iki fabrikasında devam etmektedir.

Granit, sürekli olarak yapmış olduğu makine yatırımları ve parkur yenilemeleriyle hem üretim kapasitesini hem de kalitesini üst seviyelere taşımaktadır. Günlük 15.000 adetlik üretim hacmiyle tüm ürünlerini dünyanın hizmetine sunmaktadır.

Üretiminin yarısını, elliden fazla ülkeye ihraç edip, kalan yarısını ise market kanallarıyla, bölge bayileriyle ve perakende gruplarıyla nihai tüketiciye ulaşmayı başarmıştır.

Granit, çalışanlarının gelişimine verdiği önemi eğitimlerle destekleyip, çalışan bilincini sürekli arttırıp daha kaliteli ürün üretmek için maksimum çaba harcamaktadır. Sadece üretim odaklı kalmayıp, çevre bilinci duyarlılığı ile kurmuş olduğu yenilenebilir enerji sistemiyle elektrik ihtiyacını kendisi karşılamaktadır. Böylece dünyanın ekolojik dengesine saygılı üretim yapmak ve geleceğe daha temiz bir çevre bırakmayı amaçlamaktadır.

Granit’in önceliği kalite, termin ve fiyat üçgenindeki dengeleri her zaman müşteri lehine gerçekleştirmektir.

Ürün Galerisi