Elvira Mutfak Eşy. San. ve Tic. Aş.

Üye listesine dön

Elvira Mutfak Eşyaları

2015 yılında Kahramanmaraş’ta faaliyete geçen firmamız ,kurucularının 16 yılı aşkın sürede edindiği tecrübeden yararlanarak hızlı bir şekilde piyasaya girmiş, gerek ihracat gerekse iç pazardaki yerini almıştır.

2000 metrekare kapalı alan 2500 metrekare açık alan ile toplamda 4500 metrekarelik bir alanda üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Makine parkurunu son sistem otomatik makinalarla kurup, kalite önceliğimiz, politikasını benimsemiştir. Çalışmış olduğu tedarikçi firmalar arasından en iyi kalite ve hizmet sunan firmalar ile güçlü bir ticari bağ kurmayı başarmıştır.

İç ve dış pazarda arayışlarımız tüm hızıyla devam etmekte olup kalite anlayış çıtamız her daim bir üst seviye olarak benimsemiştir. Elvira metal mutfakların incisi olmaya devam edecektir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir