NEF MADENİ EŞYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Üye listesine dön

NEF MADENİ EŞYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Geleceğin mutfakları için modern ve sağlıklı ürünler üretmek için çalışan Nef Metal 2019 yılında metal mutfak gereçleri alanında faaliyetlerine başladı.

15 yıllık dış ticaret tecrübesi olan Nef Metal yönetimi; sektörde edindiği bilgi ve birikimini geleneksel mutfak kültürüyle harmanlayarak kaliteli mutfak gereçleri üretmektedir. 

Dünya mutfak trendleri takip ederek, birinci sınıf hammaddeyi yarı otomasyonlu tesisinde uzman ekibiyle işleyen Nef Metal; aylık 200.000 adet ürün üretim kapasitesine sahiptir.

Sınıfının en iyi markalarına üretim yapan Nef Metal, üretim tecrübesi ve yaygın ihracat ağıyla metal mutfak gereçleri sektöründe küresel bir marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmeye devam ettirmektedir.

Türkiye’deki metal mutfak gereçleri üretiminde değişimin öncüleri arasında yer alan Nef Metal sahip olduğu bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatları için yatırım yapmaya devam ediyor

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir