KALIPSAN KALIP PLASTİK VE AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

A-design

1999 yılında İstanbul'da kurulan Kalıpsan Kalıp ve Plastik firması olarak mutfak ve banyo ürünlerinin üretimini 20 yıllık tecrübe ile profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. İç ve dış piyasaya satış hizmeti veren İSTOÇ şubemizle birlikte 300 kişiden oluşan enerjik ve tecrübeli kaydosuyla 20 yıllık sektör deneyimini tek çalında altında toplayıp Türkiye'de 5.000 m2, Irak'ta 12.000 m2 alan üzine kurulu alanda hizmet veren firmalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız ürünün kalite,tasarım ve kullanılabilirlik durumlarını birleştirip, yeni ürünlerin çalışmalarını sürdürerek ve personelimizin sürekli eğitimler ile ürün iyileştirme ve geliştirme bilincini yüksek tutmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip eden fabrikamızda hizmet verdiğimiz sektörler arasında otomotiv,beyaz eşya ve telekomünikasyon sektörleri de bulunmaktadır.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir