Yedi Başak Grup Ahşap Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Yedi Başak Grup

Yedi Başak Grup; 2016 yılında İstanbul’da, entelektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçiren bir dış ticaret ve e-ticaret firması olarak kuruldu.

2018 yılında ise Yedi Başak Grup, Modüler Mobilya üretimine yatırım yaparak kurmuş olduğu üretim tesisinde hali hazırda aylık 4000 adetten fazla üretim kapasitesine ulaşmıştır.Yedi Başak Grubu Modüler Mobilya, Çok Amaçlı Dolap, Kitaplık, Ayakkabılık, TV Ünitesi, Açılır Yemek Masası, Açılır Masa, Katlanır Zemin Masası vb. ürünleri üretmektedir.

Hannah Concept ile Yedi Başak Grup 30'dan fazla ülkeye ihracatına devam etmektedir. Hannah Concept; konusunda uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü sektör ve ürün ayrımı gözetmeksizin temin ve tedarik eder. Müşterilerinin taleplerine ise zaman gözetmeksizin cevap verme düsturuyla hareket eden Yedi Başak Grup çalışanları, müşteri memnuniyetine azami önem göstermektedir. Sektörel fuarlar, yurtdışı seyahatleri ile daima sektörlerin ve dış ticaretin içerisinde aktif rol üstlenen Hannah Concept, gelecek dönemlerde de bu politikayı benimseyerek her zaman güvenilir ve ulaşılabilir yapıda faaliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir.

Hannah Concept, dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşmak ve iş ortağı olarak gördüğü tüm müşterilerine dürüst ticaret düsturuyla en üstün ve kaliteli hizmeti sağlayıp değer katmayı amaçlamaktadır.

Ürün Galerisi