Emayhome Plastik  Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş.

Üye listesine dön

Emayhome Plastik

Ev gereçleri sektöründeki çalışmalarına 25 yıl önce ithalat ile başlayan Emayhome Plastik, 2011 yılında Plastik Ev Gereçleri üzerine kurduğu üretim tesisi ile Üreten Türkiye’nin aktörleri arasında yer almıştır. Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünler üretmeyi hedefleyen ve memnuniyetlerini önceleyen Emayhome Plastik, kısa sürede sektörün öncü firmalarından olmuştur.

Emayhome Plastik, sektörel tecrübesi ve müşteriyi önceleyen anlayışı ile müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Üretim ve teslimat taahhütlerini zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti, yurtiçi ve yurtdışında her zaman takdir toplamıştır.

Emayhome Plastik, Ar-Ge çalışmaları ile her gün daha fazla kendini geliştirmekte, Kalite ve Ticari Etik anlayışını her zaman ön planda tutmaktadır.

Emayhome Plastik, kurulduğu günden itibaren hedefleri doğrultusunda büyük yol kat etmiştir. Bugün sahip olduğu son teknoloji makina ve ekipmanlar ile donatılmış 6.000 m2 kapalı alan tesisinde, 180 kişi ile “Üreten, Güçlü Türkiye” hedeflerinde rol almanın gururunu yaşamaktadır.

Ürün Galerisi