Vip Ahmet

Üye listesine dön

Vipak

30 Yıldır Ev ve Mutfak eşyaları sektöründe markalaşma konusunda üretim yapan birçok başarılı projeler üretip ulusal pazarlara sunan firmamız, son iki yıldır Vip Ahmet markası ile ciddi bir büyüme trendine girmiştir. Sosyal Medya hesabında son tüketicinin bilgisine başvurarak onların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleyip pratik, inovatif, kaliteden ödün vermeden özgün ürünleri en uygun fiyata üreterek satışa sunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz ürünleri 81 ildeki girişimci kadınlarla “Paylaşarak Büyüyoruz” sloganı ile tüketiciyle buluşturuyoruz. İlk olarak evden satış daha sonra küçük depolar tutularak, şu an ise birçok girişimci kadınlarımız mağazalaşmaya başlamıştır.

Vip Ahmet özellikle Avrupa ülkelerinde kısa zamanda aranan talep edilen bir marka olmuştur. Üretmiş olduğu ürünlerin %30’u İhracat, %30’u Ulusal Marketler, %40’ı ise İç Piyasa (E-ticaret, Sosyal Medya, Evden Satış ve Mağazalar) olmak üzere tüm satış kanallarını kullanarak büyümektedir.

Kalite

Hammadde ve yan malzemelerden başlayan en yüksek kaliteyi elde etme politikamız ile üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü yapmaktayız. Her ürünün dış ambalajındaki özel barkod sistemi ile üretimin tüm aşamaları ve personel denetlenmektedir. Plastik ürünlerde temel kalite unsuru olan hammadde seçimimiz çok hassas olarak yapılmakta olup ürünlerimizin tamamında sertifika içeren %100 gıdaya uygun (PP-5) hammadde ve katkı malzemeleri kullanılmaktadır. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıdaya Uygunluk Belgesi, Üretim İzin Belgesi, CE Belgesi, TSE Belgeleri ile Üretim Kalite ve Gıda Güvenlik (HACCP) ISO Norm Belgeleri güvenle müşterilerimize sunulmaktadır.

Sektörde bir ilki gerçekleştirerek satış sonrası nihai tüketicinin her türlü sorununu  @vip_ahmet.destek birimimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Gerektiği yerde ücretsiz yedek parça desteği sağlayarak son tüketici ile aramızda güven bağı oluşturarak Web sitemizde de her ürünümüzün yedek parçasını uygun fiyata satışa sunarak uzun vadede kullanım sağlıyoruz.

Üretim

Vip Ahmet üretim noktasında satışa sunduğu ürünlerin büyük bir oranının kalıbını kendi tasarlamış bir çok ürününü buluş başlığı altında Tasarım ve Faydalı model tescillerini almıştır.

“Piyasada Trendi takip eden değil Trendi belirleyen firma konumundadır.”

Ürün Galerisi