VİALEX EV GEREÇLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön Etkinlik sayfasına dön

Vialex

Plastik enjeksiyon ürünleri ve kalip üretiminde 40 yılı aşkın tecrübesinden aldiği güçle 2020 yılında kurulan şirketimiz, yüksek kaliteli ürünleri makul fiyatla tüketiciyle buluşturmasıyla kısa sürede iç pazarda yer edinmeye başlamıştır. İstoç toptancılar çarşısında fabrika satış mağazasını açmasıyla birlikte ihracat faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kısa sürede orta doğu, doğu avrupa ve orta asya ülkeleriyle ürünlerini̇ buluşturmuştur. Genç, dinamik ve vizyon sahibi bir kadroya sahip olması nedeniyle ar-ge faaliyetlerine büyük önem veren vialex ev gereçleri, sahip olduğu ürünlerin kalitesini sürekli arttırmak için İstanbul Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında üretime ara vermeden tam kapasite çalışmanın yanında, ev gereçleri konusunda eksiklikleri hissedilen yeni ürünler için yatırımlarını sürdürmektedir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir