Kayaplas Kayalar Plastik San. ve Tic. Aş.

Üye listesine dön

Kayaplas Kayalar Plastik

Kayaplas Kayalar Plastik San.ve Tic.A.Ş., 60 yıllık köklü geçmişiyle, sektöründe lider bir kuruluştur. İstanbul / Büyükçekmece Fabrikasında Kayaplas, Kayalar Plastik, Euroracks ve Star markaları ile Bahçe Mobilyaları, Plastik Taşıma ve İstifleme Kasaları, Paletler, Plastik Bahçe Mobilyaları, Politray Termo Tepsileri, Bulaşık Basketleri, Plastik Taşıma ve İstifleme Konteynerleri ve Çöp Konteynerleri üretimi yapmaktadır. Grup şirketlerinden biri olan Kayalar Endüstriyel Mutfak A.Ş., Endüstriyel Mutfak Projelendirme aşamasından, kurulum, her türlü gereç ve donanımını sağlamak amaçlı üretim yapıyor. Birçok dünya markası distribütörlükleri ve çözüm ortakları ile müşterisine son noktaya kadar hizmet veriyor. Kayalar Grubu 46 ülkeye ihracat yapmakta olup, kalitenin sürekli olarak hakim kılınabilmesi için grup şirketler dünyada ve ülkemizde kabul gören kalite standartlarında üretin yapıyor.

ISO 9001-14001-18001, TSE, CE, TSEK, HACCP ve GHOST gibi kalite sistem belgeleri ile sektöründe öncülük yapıyor. Bu sayede Kayalar müşterileri 3.000 çeşit ürünü ilk üreticisinden tek adreste bulma imkanına sahip oluyor.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir