Sev Plastik İmalat Sanayi

Üye listesine dön

Sev Plastik

Sev Plastik olarak 1979’dan bu yana plastik enjeksiyon ile orijinal hammaddeden ürettiğimiz, gıda ile temas edebilen sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz. Ürün yelpazemize her geçen gün yenilerini ekleyerek genişletmeye devam etmekteyiz. Kaliteyi artırmak ve standart haline getirerek korumak için yoğun AR-GE çalışmalarını gerçekleştiriyor, müşterilerimizden sürekli geri dönüşler alarak üretimimizi şekillendiriyoruz.

3000 metrekareyi aşan üretim tesislerimizi ve 100’lerce çeşit ürün seçeneğimizi her geçen gün güncelleyerek ve artırarak hizmet verdiğimiz her alanda ihtiyaca en uygun çözümleri üretiyoruz. Sektördeki ihtiyaçları AR-GE çalışmalarımız sayesinde önceden tespit ederek ihtiyacı sorun haline gelmeden çözüyoruz. ISO 2200, ISO 9001 ve CE sertifikalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek kalite standartlarımızı koruyor ve geliştiriyoruz . Üretim tesislerimizde tam donanımlı ekipmanlar kullanarak hem çevreye hem de insan sağlığına olan etkimizi kontrol altında tutuyor ve çevreci bir üretim gerçekleştiriyoruz.

Sev Plastik olarak hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde üretim ve hizmet sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde karşılamaktır. Bu hedefe ulaşmak amacıyla çalışanlarımızın şirket içi ve dışı eğitimlerine, tüm süreçlerimizde yeniden yapılanmaya önem vererek sürekli iyileşme prensibiyle çalışmaktayız. Birlikte, üretmeye, araştırmaya, istihdam oluşturmaya, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz…

Ürün Galerisi