ATT Cam Metal San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

Üye listesine dön

ATT Cam Metal San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

ATT CAM METAL SANAYİ pişirme gereçleri sektöründe, birçok farklı pazarda 16 yılı aşkın tecrübeye sahip, sektörün parlayan yıldızıdır.Özellikle yanmaz-yapışmaz kaplamalı alüminyum pişirme gereçlerine odaklanmıştır ve diğer pişirme gereçleri üreticileriyle karşılaştırıldığında aynı özellikler için en rekabetçi fiyatlandırmayı garanti eder. ATT ailesi olarak müşterilerimizin kendi özel pazarlarına göre ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve çalışma yöntemimizin en çok göze çarpan farkı, müşteriye ihtiyaçlarının tamamen karşılandığını hissettirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti, müşterinin satış öncesinde, satış sırasında ve satış sonrasında alabilmesi için elimizden geleni yapmamızdır..

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir