Okuyan Masa Ticaret

Üye listesine dön

Okuyan Masa

Okuyan Masa & Sofra 1994 yılında kurulmuştur. Şirket olarak katlanır masa sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle, lider firma olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.10.000 m2 üretim sahamız ile yüksek hacimli sipariş adetlerine karşılık verebilmekte, ve bundan sebeple gelen talepleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi market zincirlerine, toptancılara ve perakendecilere tedarik ediyoruz. Ayrıca 30’dan fazla ülkeye ihracat ile uluslararası arenada boy gösteriyoruz. Şirket olarak temel misyonumuz sürekli büyümektir.

Okuyan Masa&Sofra olarak sosyal tesisleri güvenli ve huzurlu olan iş yerleri çalışanlarının tam motivasyonla en kaliteli üretimi gerçekleştireceğine inanıyoruz. Bu yolda çalışanlarımız ile birlikte büyümeyi amaçlıyor, bilgi ve becerilerimiz artırmak için çalışıyoruz. Yaratıcılık ve teknoloji, şıklık ve işlevsellik, kalite ve inovasyon kavramları Okuyan Masa&Sofra’nın başarısının ardındaki stratejik vizyonla birleştirilen, olağan üstü ve benzersiz faktörleridir

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir