ESDA ÇANTA VE HEDİYELİK EŞYA TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

EsdaStore

Esda Store, 2013 yılında İstanbul ilinde faaliyete başlamış ve başlangıç da tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Türkiye ‘de olmayan ürünleri tedarik etmiş olup, yenilikçi yapımızla da büyüyerek 2018 yılında Kocaeli ilinde 1000 metre kare kapalı alanda farklılıklar yaratarak kendi bünyesinde her çeşit plastik malzeme üretimini yapmaya başlamıştır.

Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye ‘nin önde gelen firmaları olan; A101, Şok Market, Bim, Tedi, Hakmar, Watsons, Eve Shop, English Home, Rossman, Hepsiburada, Koçtaş, Evidea ve bunlar gibi birçok firmaya ürünlerimizi tedarik etmekteyiz.

Esda Store, uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile iş birliği yapmaktadır. Ürünlerimiz başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Avrupa, Rusya ve Afrika ülkelerine ihraç edilmektedir.

Firmamız, önceleri yurtdışından ithal edilen her türlü kristal hammaddeden üretilen pek çok ürünün Türkiye ‘deki ilk yerli üretimini gerçekleştirerek Türkiye ‘de toptan ve perakende satış yapan kurumsal firmaların hizmetine sunmuştur. İmalatlarımızda kullanılan her tülü malzemenin insan sağlığına ve doğaya zararlı olmamasına da ayrıca özen gösterilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2013 yılından beri kendi bünyesini ve çevresini geliştirmek için toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı ürünler tasarlamak, üretmek ve yaşamı kolaylaştırmak adına bu çalışmalarından olumlu neticeler almak firmamızın en büyük hedeflerinden biridir. Tüm ürünlerimizin tasarımı, kalıbı ve üretimi kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir