ESDA ÇANTA VE HEDİYELİK EŞYA TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

EsdaStore

Esda Store, 2013 yılında İstanbul ilinde faaliyete başlamış ve başlangıç da tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Türkiye ‘de olmayan ürünleri tedarik etmiş olup, yenilikçi yapımızla da büyüyerek 2018 yılında Kocaeli ilinde 1000 metre kare kapalı alanda farklılıklar yaratarak kendi bünyesinde her çeşit plastik malzeme üretimini yapmaya başlamıştır.

Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye ‘nin önde gelen firmaları olan; A101, Şok Market, Bim, Tedi, Hakmar, Watsons, Eve Shop, English Home, Rossman, Hepsiburada, Koçtaş, Evidea ve bunlar gibi birçok firmaya ürünlerimizi tedarik etmekteyiz.

Esda Store, uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile iş birliği yapmaktadır. Ürünlerimiz başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Avrupa, Rusya ve Afrika ülkelerine ihraç edilmektedir.

Firmamız, önceleri yurtdışından ithal edilen her türlü kristal hammaddeden üretilen pek çok ürünün Türkiye ‘deki ilk yerli üretimini gerçekleştirerek Türkiye ‘de toptan ve perakende satış yapan kurumsal firmaların hizmetine sunmuştur. İmalatlarımızda kullanılan her tülü malzemenin insan sağlığına ve doğaya zararlı olmamasına da ayrıca özen gösterilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2013 yılından beri kendi bünyesini ve çevresini geliştirmek için toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı ürünler tasarlamak, üretmek ve yaşamı kolaylaştırmak adına bu çalışmalarından olumlu neticeler almak firmamızın en büyük hedeflerinden biridir. Tüm ürünlerimizin tasarımı, kalıbı ve üretimi kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Ürün Galerisi