Meltem Çatal Kaşık Bıçak Mad. Eşya San. İç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Meltem Çatal Kaşık

1973 yılında İstanbul Güngören’de Meltem Çatal Kaşık Bıçak Madeni Eşya San. ve Tic. adı altında kurulan firmamız madeni eşya sektöründe faaliyet gösteren, modern altyapısı ve engin tecrübesiyle oluşturduğu ürünleri müşterilerinin hizmetine sunan, sektörde önemli yere sahip bir kuruluştur.

Meltem Çatal Kaşık Bıçak Madeni Eşya San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Dünya üzerinde sektöre ilişkin yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edip ederek, içerisinde modern donanım ve işinde uzman kişilerden oluşan bir depertmanı vardır. Bünyesindeki profesyonel kadro, müşterilerinin istek ve beklentilerini tasarımla hayata geçirerek farklı konseptlerde çatal, bıçak, kaşık, çay takımları değişik model ve büyüklükteki mutfak eşyası gereçleri, sandıklar, vakumlu ambalajlı ürünler üretmekte ve bu ürünlerini tüketicinin göz zevkine hitap edecek şekilde özen göstererek sunmaktadır.

Tüm ürünleri 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup, mutfakta yıllarca tüketiciye eşlik edecek kadar uzun ömürlüdür.

Estetiği ve modern çizgileri ürünlerinde buluşturan Meltem’in öncelikli amacı, dünya üzerinde hedeflediği noktaya gelebilmek, iç ve dış pazarda ses getirici calışmalara imza atmaktır. Çalışmalarında müşteri ve marka ilişkisini kalıcı hale getirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Ürün Galerisi