Meltem Çatal Kaşık Bıçak Mad. Eşya San. İç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Meltem Çatal Kaşık

1973 yılında İstanbul Güngören’de Meltem Çatal Kaşık Bıçak Madeni Eşya San. ve Tic. adı altında kurulan firmamız madeni eşya sektöründe faaliyet gösteren, modern altyapısı ve engin tecrübesiyle oluşturduğu ürünleri müşterilerinin hizmetine sunan, sektörde önemli yere sahip bir kuruluştur.

Meltem Çatal Kaşık Bıçak Madeni Eşya San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Dünya üzerinde sektöre ilişkin yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edip ederek, içerisinde modern donanım ve işinde uzman kişilerden oluşan bir depertmanı vardır. Bünyesindeki profesyonel kadro, müşterilerinin istek ve beklentilerini tasarımla hayata geçirerek farklı konseptlerde çatal, bıçak, kaşık, çay takımları değişik model ve büyüklükteki mutfak eşyası gereçleri, sandıklar, vakumlu ambalajlı ürünler üretmekte ve bu ürünlerini tüketicinin göz zevkine hitap edecek şekilde özen göstererek sunmaktadır.

Tüm ürünleri 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup, mutfakta yıllarca tüketiciye eşlik edecek kadar uzun ömürlüdür.

Estetiği ve modern çizgileri ürünlerinde buluşturan Meltem’in öncelikli amacı, dünya üzerinde hedeflediği noktaya gelebilmek, iç ve dış pazarda ses getirici calışmalara imza atmaktır. Çalışmalarında müşteri ve marka ilişkisini kalıcı hale getirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir