Proff Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Proff Plastik

Yaklaşık 10 yıllık bir süreden beri faaliyet gösteren Proff Plastik her geçen yıl büyüyerek mop setler ve plastik ev eşyaları sektöründe, Sektörünün önde gelen firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Esenyurt Kıraç’ta bulunan 10.000 m2 alana kurulu fabrikasında;

  • Plastik Temizlik (Mop Setler başta olmak üzere)
  • Plastik Mutfak
  • Plastik ve Metal Banyo

Ürünlerinin üretimini tescilli markası olan “ PROFF” adı altında gerçekleştirmektedir.

PROFF markasıyla başta Türkiye olmak üzere; Ortadoğu, Afrika, Balkan , Avrupa ülkelerine genel olarak stok bazlı ürün satışı gerçekleştirilmektedir.

Konusunda uzmanlaşan kadrosu ile ürün çeşitliliğini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Dünya ve Türkiye’ de plastik sektörünün gelişmelerine paralel olarak yeni teknolojileri takip ederek gelecekte de yeni yatırımlara ve yeni ürün tasarımlarına devam edecektir.

Başarılı sonuçların gerçekleşmesinde desteklerinden ötürü pay sahibi olan hem müşterilerimize hem de çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir