İsfa Metal Tekstil Sanayi ve Tic. Aş.

Üye listesine dön

İsfa Metal

1993 yılında %100 yerli sermaye ile Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesinde kurulan Hascevher günümüz itibariyle Türkiye’nin en büyük çelik tencere üreticisi konumundadır. 

5 kıtada 90 ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin 81 ilinde ve büyük zincir marketlerde yerini alan Hascevher günde 50.000 adet çelik tencere, 20.000 adet seramik ve granit tencere üretim kapasitesine sahiptir. Çelik, seramik ve granit tencereler, tavalar, çaydanlıklar, cezveler, makarna tencereleri ve hotel, restoran, kafeler için özel olarak HORECA serileri üreten Hascevher 3000‘den fazla ürün çeşidine sahiptir. Hascevher markalı tüm ürünler elektrikli ve gazlı ocaklar, cam, seramik ve halojen ısıtıcılar gibi bütün pişirme kaynakları için uygun olarak üretilmektedir. Az su ve az yağ ile kolay pişirme; vitamin, mineral ve lezzet kaybını en aza indirme özellikleriyle yiyeceklerinizin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. 

Markalarımız Madrid Protokolüne göre 30‘dan fazla ülkede tescil edilmiş olup bütün ürünlerimiz LFGB Gıda Uygunluk Testleriyle içlerinde bulunan gıdalar açısından sağlıksal olarak güvence altına alınmıştır. Aynı zamanda Almanya TÜV‘den CE Kalite Belgelerini Türk Standartları Enstitüsünden TSE Belgelerini almıştır. Kendi bünyesinde kurmuş olduğu tasarım ekibiyle modayı ve trendi yakından takip eden Hascevher ergonomik, kullanışlı ve modern tasarımlar meydana gererek hep daha iyisini yapma amacıyla ürem yapmaktadır. Ürünlerini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata sunan ve Aşkla Pişir sloganıyla hareket eden Hascevher bu sayede her ülkede rağbet görmüş ve ülkesinin sektöründeki parlayan yıldızı olmayı başarmıştır.

Ürün Galerisi