Ekinler Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Ekinler Plastik

2003 yılında dizayn ofisi olarak müşterilerine teknik anlamda tasarım ve tersine mühendislik konularında sorunsuz çözüm ortaklığı sunmak amacıyla kurulmuştur.

İlerleyen süre zarfında başarılı projelere imza atarak kendini piyasada ispatlayıp makinelerini bünyesine katmıştır. Bünyesindeki makinalarla teknik alt yapısını birleştiren Ekinler Mühendislik bu konuda güçlü bir yapıya sahiptir, bu güçle müşterilerinin fikir aşamasındaki olan projelerinde veya mevcut numunelerinde müşterinin isteği doğrultusunda veya yeni bir bakış açısıyla ürüne yeni bir soluk vererek piyasadaki mevcut rekabetçi ortamda siz müşterilerini rakiplerinden bir adım öne geçirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Kısa zamanda yerini büyüterek bugünkü 3500m2’ lik alanında plastik ve metal enjeksiyon kalıpları ve plastik parçaları üretimi yaparak, müşterilerine imalat sürecinde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu sebeple ekinler mühendislik ve kalıp makina parkını ve çalışan ekibini güçlü tutarak her geçen gün üzerine bir yenisini ekleyip sizlere kalitesini, süratin ve deneyimin hizmetini sunar.

Ürün Galerisi