Ekinler Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Ekinler Plastik

2003 yılında dizayn ofisi olarak müşterilerine teknik anlamda tasarım ve tersine mühendislik konularında sorunsuz çözüm ortaklığı sunmak amacıyla kurulmuştur.

İlerleyen süre zarfında başarılı projelere imza atarak kendini piyasada ispatlayıp makinelerini bünyesine katmıştır. Bünyesindeki makinalarla teknik alt yapısını birleştiren Ekinler Mühendislik bu konuda güçlü bir yapıya sahiptir, bu güçle müşterilerinin fikir aşamasındaki olan projelerinde veya mevcut numunelerinde müşterinin isteği doğrultusunda veya yeni bir bakış açısıyla ürüne yeni bir soluk vererek piyasadaki mevcut rekabetçi ortamda siz müşterilerini rakiplerinden bir adım öne geçirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Kısa zamanda yerini büyüterek bugünkü 3500m2’ lik alanında plastik ve metal enjeksiyon kalıpları ve plastik parçaları üretimi yaparak, müşterilerine imalat sürecinde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu sebeple ekinler mühendislik ve kalıp makina parkını ve çalışan ekibini güçlü tutarak her geçen gün üzerine bir yenisini ekleyip sizlere kalitesini, süratin ve deneyimin hizmetini sunar.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir