Savaşan Emaye

Üye listesine dön

Savaşan Emaye

Savaşan Emaye 1972 yılında imalat sektörüne adım atmış, 1990 yılında büyüyen üretim hacmini karşılamak için emaye tesisini kurmuş, ve yine aynı yıl emaye mutfak eşyası sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılına kadar Emaye Mutfak Eşyası sektöründe Türkiye’de aranan bir marka haline gelen Savaşan Emaye ilk İhracatını da aynı yıl yapmış ve yurt dışı faaliyetlerine başlamıştır. Her yıl daha da artan ihracat hacmiyle Savaşan Emaye 2000 yılına kadar 35 ülkeye yapmış olduğu ihracatla yurt dışında da aranan marka olma başarısını göstermiştir.

Gelişen teknolojiler ve yeni Pazar talepleri doğrultusunda Savaşan Emaye 2001 yılında Non-Stick (yanmaz-yapışmaz) üretim tesisini kurmuş, Grandeur markasıyla emaye üzeri Non-Stick teknolojisinin öncülerinden olmuştur. Halen bu teknolojide “Grandeur” markası ile Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde söz sahibidir.

Türkiye ve yurtdışında 35 ülkede ürün kalitesini ispatlamış olan Savaşan Emaye kalitesini 2003 almış olduğu ISO 9001:2000 belgesiyle belgelemiştir.

Ürün Galerisi