PORSER PORSELEN VE SERAMİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Üye listesine dön

Porser

1979 yılından bu yana sektörde üretici olarak yer alan Porser, yüksek kalite ve uygun fiyat hedefiyle tasarım odaklı ürünler ortaya çıkarıyor. Porser, İstanbul ‘daki 7000 m2 lik fabrikasında yıllık 8 milyon adet üretim kapasitesi ve 230 kişilik kadrosuyla teknolojiye ve insana yatırım yapmayı sürdürüyor. 2021 yılında aktif hale gelecek 17.000 m2 lik Kütahya Fabrikası yatırımı ile Porser, üretim kapasitesini iki katına çıkararak yeni sektör ve pazarlara tasarım ve kalite odaklı porselen ürünler sunmayı planlıyor.

Kaliteli bir ürün üretmek ve pazarlamak günümüz şirketleri için çok özel bir meziyet değil. Biz bunun çok ötesinde değerler ile şirketlerin varolması gerektiğini düşünüyoruz. Porser olarak kendimize en çok güvendiğimiz konu samimiyetimiz. Müşterilerimize ve son kullanıcıya dürüst ve içten yaklaştığımız için iletişimimiz çok güçlü. Şirket içinde dahi bu samimiyeti profesyonel bir seviyeye taşımak hedefini benimsiyoruz. Birbirimizi tanıdıkça birlikte daha uyumlu çalışıyoruz. Sonuçta herkesin etrafında samimiyetle toplandığı sofralar için buradayız."

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir