AC MOLD PLASTİK KALIP SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

Üye listesine dön

AC MOLD PLASTİK KALIP SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

Bugüne dek üzerinde emeğimiz olan sayısız plastik mutfak, banyo, ev gereci ve ambalajla Türkiye’de ve dünyada milyonlarca haneye konuk olduk. Yiyeceklerinizin uzun süre taptaze kalmasını sağladık. En özel dostlarınızı ağırladığınız masaları süsledik. Çocuğunuzla birlikte okula gittik. En uzun iş toplantılarında bile kahvenizi sıcak tuttuk. İşte bu yüzden yaptığımız işi çok ama çok seviyoruz, çünkü insana dokunuyoruz.

Fiziki hammaddemiz olan plastik daha sadece 100 yaşında ama şimdiden dünya tarihini değiştirdi. Benzersiz yalıtım özelliği, hafifliği, dayanıklılığı ve esnekliğiyle, hayatın pek çok alanında metalin, camın ve ahşabın yerini aldı. Dev yolcu uçakları dâhil tüm taşıtlarımızı hafifletti, evlerimizi doğanın yıkıcı güçlerine karşı daha dayanıklı hale getirdi ve sağlık hizmetlerinin geniş coğrafyalara düşük maliyetlerle ulaştırılmasını sağladı. İnanması güç biliyoruz ama onu keşfetmeseydik insanlık olarak henüz aya ayak basmamış bile olabilirdik. Özetle plastik, insanoğlunun ufkunu açtı. Üstelik bunu, global enerji tüketimini ve sera gazı salınımını azaltırken başardı.

Plastik 100 yaşında dedik ama Mutfac uzmanlarının elinde uslu bir çocuğa döndüğünü de belirtmemiz gerek, çünkü ona söz geçirmesini biliyoruz. Bunun için en ileri CAD, CAM ve CAE yazılımlarıyla endüstriyel tasarım sürecini kendi bünyemizde sıfır hatayla gerçekleştiriyoruz. Esnek çalışma yeteneğimiz ve etkin üretim planlamasıyla toptan alıcılara her zaman gerçekçi imalat takvimini ve minimum maliyeti garanti ediyoruz. İnce cidarlı ambalaj kalıpları (IML kalıp) dâhil tüm çelik kalıplarımızı birinci sınıf malzemeyle kendi bantlarımızda, uçtan uca Mutfac çatısı altında üretiyoruz. İmalat aşamasında maksimum otomasyon ve robot kullanarak hem işgücümüzün üzerindeki riskleri azaltıyor hem de değerli kaynaklarımızı koruyoruz.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir