GÜROK TURİZM VE MADENCİLİK A.Ş.

Üye listesine dön

GÜROK TURİZM VE MADENCİLİK A.Ş.

1994 yılında temelleri atılan LAV, Türkiye’de sofra camı üretimiyle sektörde inovatif ve teknoloji odaklı bir rol üstleniyor ve ilham veren anları unutulmaz anılara dönüştürüyor. LAV, kurulduğu günden bu yana çevreye duyarlı ürünler üreterek geri dönüşüm konusuna önem verirken aynı zamanda en az su ve enerji tüketen firmaların başında yer almasıyla da sürdürülebilirlik konusunda sorumluluklarını yerine getiriyor. Yenilikçi, özgün ve şık tasarımlarıyla hayata renk katan LAV, Kütahya’da üretimini gerçekleştirdiği günde 2 milyon adede ulaşan geniş ürün çeşitliliği ile içini anlarla doldurduğu meşrubat, kadeh, kase, vb. sofra camı üretimi ile dünya üreticileri arasında 5.sırada yer alıyor. LAV, en güzel anların ve mutlulukların destekçisi olarak bugün, İstanbul’da satış ve pazarlama ofisi ve toplam 300 bin metrekarelik alan üzerine kurulu iki üretim tesisinde 2.000 kişiye istihdam sağlıyor.

Ürün Galerisi

Değerli Sektör Temsilcimiz, Bildiğiniz üzere İstanbul etkinliğine 16 sı Latin Amerika ülkelerinden olmak üzere toplam 125 satın almacı firma katılmış ve 2 gün süren ekinlik kapsamında 2.000 in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmişti. EVSİD olarak Latin Amerika pazarının potansiyelini değerlendirebilmek amacıyla 14-19 Temmuz tarihlerinde bu defa Panama’da Latin Amerika’daki Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay, Bolivya, Arjantin, Paraguay gibi komşu ülkelerin de katılımıyla bir ikili iş görüşme programı gerçekleştirmekteyiz.

Kontenjanla sınırlı olup gerçekleştireceğimiz program kapsamında 14 Temmuz tarihinde Panama’ya direkt uçuş gerçekleştirilmesi, 15 Temmuz tarihinde Pazar ziyaretleri ve retail tour yapılması, ardından 16 ve 17 Temmuz tarihlerinde 2 gün içerisinde aralarında Casa Ideas ve Tottus-Şili, Novey-Panama, Tugo-Kolombiya, Mays Zona Libre-Panama ‘nın da bulunduğu 50 Latin Amerikalı alıcı ile iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi planlanmaktayız.

Ekonomi sınıfı Panama gidiş-dönüş uçak bileti, Panama’da 4 gece 5* Otelde konaklama, transferler, toplantı salonu ve toplantılar sırasında öğle yemekleri, ikili iş görüşmeleri ve görüşmelerde İspanyolca-İngilizce tercüman hizmeti dahil toplam katılım bedeli 7.800$ olup, bahse konu tutar %50 oranında Ticaret Bakanlığı’nın ilgili tebliği kapsamında desteklenecektir. Başvuran firmalar ilk etapta toplam katılım bedeli olan 7.800$ bedeli ödeyecek ve Ticaret Bakanlığı’ndan desteğin gelmesi sonrası kendilerine destekleme oranında iade yapılacaktır.

Bahse konu programa katılmak isteyen firmalarımızın Ticaret Bakanlığı Şirket Talep Formu ve Katılım Sözleşmesi ile birlikte [email protected] e-mail adresine iletilmesi rica olunur.

Not: Kontenjan başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, heyete kabul edilemeyecek firmaların ödemeleri kesintisiz iade edilecektir