PAGDER & ASLAN OSB'DE Kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları OSB’de İlk Etap Satışlar Tamamlandı

PAGDER & ASLAN OSB'DE Kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları OSB’de İlk Etap Satışlar Tamamlandı

Derneğimiz, PAGDER, ASREY İnşaat ve PAGDER & ASLAN OSB işbirliği ile Kırklareli/Vize’de PAGDER & ASLAN Özel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları OSB'de 251 TL / m2'lik kampanyalı fiyatlardan yapılan satışlar, firmalarımızın yoğun ilgisi ile tamamlanmış bulunuyor.

Ev ve Mutfak Eşyaları OSB’de Yeni Etap Parseller Hala Avantajlı

Hatırlayacağınız gibi, satışı tamamlanan ilk etap için  PAOSB yönetimi ile yapılan görüşmeler sonrası, üyelerimiz için hem indirimli fiyatlar hem de uygun ödeme koşulları konusunda anlaşılmıştı. EVSİD üyelerine tahsis edilen alanın satışının tamamlanması, bunun yanında katılım ilgisinin halen devam etmesi üzerine yeniden görüşmeler yapılmış olup, yeni etap için 351TL /m2' lik fiyatlar üzerinden satışlara devam edilmeye başlanmıştır.

Artan arsa fiyatları ve döviz kurları ile karşılaştırıldığında halen büyük fiyat avantajına sahip olan Ev ve Mutfak Eşyaları OSB'de yer almak isteyen firmalarımız detaylı bilgi için Derneğimizden Mustafa Pektaş ile (cep: [email protected]) temasa geçebilir.
 

PAOSB’nin Avantajları
• Avantajlı Konum: “İstanbul’a Yakın, Avrupa’ya Komşu
Otoyol-26 km.
İstanbul 3. Havalimanı-128 km.
Demiryolu-40 km.
Avrupa-135 km.
Tekirdağ Limanı-78 km.
Mahmutbey Gişeleri-140 km.

• %90 Yatırım Teşviki
İhtisas OSB avantajı ile yüzde 90 oranında devlet desteği

• %30 Daha Ucuz Enerji

Direkt iletime bağlanmak suretiyle çevre OSB’lere kıyasla, yüzde 30'a varan daha ucuz enerji

• İstihdam Avantajı
Bölgedeki 60 bin kişilik nüfus, zengin sosyal donatı alanları ile istihdam cazibesi, bünyesindeki meslek okulu ile yetişmiş işgücü

• Avantajlı-karlı yatırım
Aşağı yönde değişen maliyetler çerçevesinde altyapı (yol, elektrik, içme suyu, yağmur suyu, doğalgaz, kanalizasyon, elektrik ve data hatları vb.) dahil olmak üzere % 30 ön ödeme (%50'si nakden, %50'si ilk 6 aylık ödemeye ilave edilmiş şekilde) 36 ay vade fırsatı ile 350 TL/m²

Örnek Hesaplama
5.000 m2 için;
Peşinat : 262.500 TL
İlk 6 ay taksit : 43.750 TL
Sonraki 30 ay taksit : 40.834 TL
TOPLAM : 1.750.000 TL

PAOSB Tanıtım Filmi 1 için tıklayınız

PAOSB Tanıtım Filmi 2 için tıklayınız

Paylaş: