EvsidConnect Online Heyetlerimize Latin Amerika ile Başlıyoruz

EvsidConnect Online Heyetlerimize Latin Amerika ile Başlıyoruz

EVSİD Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği olarak, pandemi döneminde ertelenen fuarlar ve kısıtlanan seyahat imkanlarına çözüm olarak, sizlerle birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz fiziki heyet organizasyonlarında edindiğimiz tecrübemizi  2021 yılında "EVSIDConnect" adıyla online ortama taşıyoruz.
 

EVSIDConnect kapsamındaki ilk organizasyonumuzu 22-26 Şubat 2021 tarihleri arasında Latin Amerika pazarına yönelik düzenliyoruz. 2019 verilerine göre, 4.87 milyar $ değerinde ev ve mutfak eşyaları ithalatı bulunan Latin Amerika, sektör olarak bizim henüz yeterince değerlendiremediğimiz ancak, geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiğimiz heyet organizasyonları ile birlikte ihracatımızı arttırmaya başladığımız bir pazar konumunda. Organizasyonumuzu gerçekleştireceğimiz  "EVSIDConnect B2B Online Latin Amerika" organizasyonumuz ile hem bu pazardaki var olan iş birliklerimizi güçlendirmeyi, hem de yeni iş birlikleri oluşturmayı hedefliyoruz.

Katılımcı firmalarımızın 5 günlük program süresince farklı ülkelerden potansiyel alıcı firmalarla en az 8 iş görüşmesi gerçekleştirmesini öngördüğümüz etkinlik kapsamında, her firmamız için özel İspanyolca-İngilizce tercümanlar tahsis edilmesini planlıyoruz.

Katılım maliyetimiz; ikili iş görüşmeleri organizasyonu, 5 gün süresince tercümanlık hizmeti ve ortak tanıtımlar için toplam 1.260 $ olarak belirlenmiş olup, Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanacak %50 destek, Derneğimizce peşinen uygulanacak ve katılım bedeli firmalarımıza 630$ + KDV olarak yansıtılacak.

Ev ve mutfak eşyaları ile, mutfak ve banyo tekstil ürünleri üreticisi / ihracatçısı maksimum 20 firmamızın katılımıyla sınırlı EVSIDConnet B2B Online Latin Amerika etkinliğimize iştirak etmek isteyen üyelerimiz başvurularını en geç 29 Aralık 2020 Salı günü mesai bitimine kadar, belirtilen tutarı Derneğimizin aşağıda yer alan hesap numaralarına yatırıldığını gösterir dekont ve eksiksiz olarak doldurulmuş EVSİDConnect B2B Online Latin Amerika Bilgi Formu ve T.C. Ticaret Bakanlığı Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı formalarının taranmış kopyalarını [email protected] adresine ileterek başvurabilirler.

EVSİDConnect B2B Online Latin Amerika Bilgi Formu için tıklayınız

Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı için tıklayınız

NOT: Katılımcı sayısı sınırlı olup, başvuru tarihi ve ödeme sırası dikkate alınacaktır.     

** Organizasyonun, Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmaması veya tarafımızdan iptali durumunda, firmalarımız tarafından yapılan ödemeler eksiksiz iade edilecektir.

GARANTİ BANKASI
Hesap Adı: EV VE MUTFAK EŞYA SANAYİCİLERİ VE İHRACATCILARI DERN.İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap Türü: ABD $
IBAN: TR220006200035900009082871

İŞ BANKASI 
Hesap Adı: EV VE MUTFAK EŞYA SANAYİCİLERİ VE İHRACATCILARI DERN.İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap Türü: ABD $
IBAN: TR150006400000210693344579

Paylaş: