Bilen Konuşuyor Online'da Konuğumuz Turkcell Eski CEO'su ve KUİKA Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Ciliv

Bilen Konuşuyor Online'da Konuğumuz Turkcell Eski CEO'su ve KUİKA Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Ciliv

“Belirsizlik”, “değişim” ve zorlu ekonomik dönemleri yönetmekte iş dünyasına büyük avantajlar sunan dijital dönüşümü şirketlerde gerçekleştirmek güçlü bir vizyon gerektiriyor. Dünya pandemiyle beraber, yeni bir dönüşüm yaşıyor. Önümüzde dijitalleşen dünyada neler ön plana çıkıyor? Gerek şirketlerin gerek ise sanayide üretimde maliyetleri azaltan, verimlilik ve karlılıkları artıran yeni nesil uygulamalar neler? Yeni dünyada iş dünyası için önemli olan hızla yükselen teknolojiler ne yönde gelişiyor?

 Pandeminin ilk günlerinde düzenlemeye başladığımız  ve bugüne kadar  Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Dalgakıran Kompresör Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran, Rebul Kozmetik CEO'su Kerim Müderrisoğlu ve Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer'i ağırladığımız Bilen Konuşuyor Online etkinliğimizin yeni konuğu, KUIKA Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Ciliv.

MICROSOFT Türkiye'nin Genel Müdürlüğü de dahil 10 yıl girişim dünyasında çalışan, MICROSOFT’un ABD'deki genel merkezinde üstlendiği üst düzey yöneticilikten sonra TURKCELL’in CEO’su olarak uzun yıllar görev yapan ve son olarak 2015'ten itibaren System Capital'da inovasyon odaklı şirketlere yatırım yapan Süreyya Ciliv, şu an KUIKA ve System Optima Yönetim Kurulu Başkanı.

23 Aralık 2020 saat 17:30'de Zoom üzerinden düzenleyeceğimiz Bilen Konuşuyor Online'da Süreyya Ciliv ile, pek çok şirkete örnek olacak nitelikteki dijital dönüşüm ve yazılım dünyasının geleceğini, yeni nesil teknolojilerin şirketleri çevikleştirilmesinin bu süreçteki önemini konuşacağız. 

Bu keyifli sohbete sizleri de bekliyoruz.

Webinarımıza katılım kaydı için tıklayınız

Paylaş: