Invitation Only İstanbul 2020

Invitation Only İstanbul 2020
Başlangıç:

18 November 2020

Bitiş:

20 November 2020

Ülke:

Türkiye

Şehir:

İstanbul

Son Başvuru:

Tamamlandı

EVSİD olarak 2016 yılında başlattığımız ‘’Turkish Housewares by Invitation Only’’ etkinliği 2019 yılında 50 farklı ülkeden 82 alıcıya ev sahipliği yaparak sizlerin de takdiri ile sektörümüzün en önemli ikili iş görüşme programı haline geldi. Birçok firmamız Invitation only sayesinde fuar katılımlarından daha verimli iş görüşmeleri gerçekleştirmeye başladılar.

Sadece iş görüşmelerine odaklanan yapısı ile Guetamala, Ekvator, Brezilya, Paraguay, Gana, Rusya, Polonya, Filipinler, Hindistan gibi çok farklı pazarlardaki toptancı, distributor ve zincir mağazaları üreticilerimiz ile bir araya getiren organizasyonumuzu 2020 yılında  daha da geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Bu yıl 3-6 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan Invitation Only etkinliği için hedefimiz 50 farklı ülkeden 90 alıcı ile bir araya getirmek ama en önemlisi ticari bağlantıları maksimum düzeyde arttırabilmek.

Her bir katılımcı firmamızın ortalama 30 iş görüşmesi gerçekleştirmesi planlanan ve sınırlı katılım kontenjanına sahip etkinliğimizle ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız veya [email protected] ile temasa geçebilirsiniz.