Bilen Konuşuyor Online’da bu defa Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak’ı ağırlıyoruz

Bilen Konuşuyor Online’da bu defa Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak’ı ağırlıyoruz

Pandeminin ilk günlerinde düzenlemeye başladığımız  ve bugüne kadar  Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Dalgakıran Kompresör Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran, Rebul Kozmetik CEO'su Kerim Müderrisoğlu ve Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer ve Türkcell'in önceki dönem CEO'su Süreyya Ciliv''i ağırladığımız Bilen Konuşuyor Online etkinliğimizin bu kez konuğu, Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak.

Center for Economic Policy (Londra), Center for Financial Studies (Frankfurt), CESIfo (Münih) ve Bilim Akademisi üyesi olan Gürkaynak, ABD Merkez Bankası’nda iktisatçılık ve Massachusetts Institute of Technology’de ziyaretçi öğretim üyeliği yaptı. Araştırma alanları para politikası, mali piyasalar ve genel olarak makro iktisat olan ve TC Merkez Bankası  ile Avrupa Merkez Bankası'na danışmanlık yapmış olan Prof. Dr. Refet Gürkaynak, çalışmalarıyla TÜBA, TÜBİTAK, TC Merkez Bankası ve Avrupa Merkez Bankası’ndan ödül aldı.

31 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17:30'da Zoom üzerinden düzenleyeceğimiz Bilen Konuşuyor Online'da Prof. Dr. Refet Gürkaynak ile  "Pandemi döneminde finansal risklerimizi nasıl azaltabileceğimizi, mevcut finansal risklerimizin ve önümüzdeki dönemde bizi bekleyen problemlerin neler olduğunu" konuşacağız.

Güncel içerikli sohbetimize sizleri de bekliyoruz. 200 kişilik kontenjanla sınırlı sohbetimize katılım için hemen kayıt olabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayara kayıt olabilirsiniz.

Paylaş: