Beklenen Invitation Only İstanbul organizasyonumuz için başvurular başladı

Beklenen Invitation Only İstanbul organizasyonumuz için başvurular başladı

EVSİD olarak ilk kez 2016 yılında hayata geçirdiğimiz Invitation Only etkinliğine 2020 ve 2021 yıllarında pandemi nedeniyle verdiğimiz aradan sonra Haziran ayında yeniden start veriyoruz.

Asya ülkelerindeki tedarik sıkıntıları ve lojistikte yaşanan problemler nedeniyle her zamankinden daha yüksek bir taleple karşı karşıya olan sektörümüz için bu yılki hedef daha yüksek karlılık ve yepyeni pazarlardaki alıcılara ulaşmak.

2019 yılında 50 ülkeden 81 yabancı alıcıya ev sahipliği yapan Invitation Only ye bu yıl 60 ülkeden 120 alıcı davet ediliyor. Çoğunluğu zincir mağaza, market zincirleri ve toptancı firmaların oluşturduğu alıcı kitlesi komitelerimiz tarafından titizlikle seçildi ve davet edildiler.

Invitation Only konsept olarak her katılımcının eşit büyüklükte stand alanı ve eşit sergileme ile katılım sağladığı, sadece ve sadece nokta atışı alıcılar ile üreticileri buluşturan bir platform. Hem üretici hem de alıcıların Hilton Bomonti İstanbul otelinde konaklayacağı etkinlik 1 Haziran Çarşamba günü tanışma kokteyli ile başlayacak ve 2-3 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek görüşmeler 3 Haziran akşamı gala yemeği ile tamamlanacak. Normal bir fuar katılımına göre daha nitelikli alıcılar ile daha profesyonel bir şekilde iş görüşmeleri gerçekleştirilmesine dayanan etkinliğe daha önce katılan firmalar Sahra Altı Afrika, Latin Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerinden yeni müşteriler edindiler ve tamamına yakını bu yılki etkinliğe kaydını yaptırdı.

Eğer ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteriyor ve 2022 yılında yeni ve farklı pazarlara açılmak, fuarlarda görüşemediğiniz müşteriler ile bir araya gelmeyi istiyorsanız 0212 659 9425 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden bizlerle temasa geçebilirsiniz

ALICI PROFİLİ

Kanada, Meksika, Panama, Kosta Rika, El Salvador, Kolombiya, Peru, Ekvator, Şili, Paraguay, Uruguay, Brezilya, Arjantin, İngiltere, Belçika, Almanya, İspanya, Fransa, Portekiz, Hollanda, İtalya, Hırvatistan, Polonya, Belarus, Ukrayna, Rusya, Fas, Senegal, Fildişi, Gana, Kenya, G.Afrika, Katar, Azerbaycan, Çin, Hindistan, Endonezya, Malezya, G.Kore dahil 60 ülkeden %35 direkt ithalatçı toptancı ve dağıtıcı, %57 zincir mağaza ve perakendeci

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

- 12m2 Büyüklüğünde Sergileme Standı
- 12m2 Stand Konstrüksiyonu
- B2B İkili İş Görüşmelerine Firmadan 2 Kişi Katılımı
- Tercüman Hizmetleri
- 2 Gün Süresince Öğlen Yemeği ve İkramlar
- Kokteyl, Gala ve Akşam Yemekleri (2 Kişi)
- Hilton Otelinde 1 Haziran Giriş ve 4 Haziran Çıkış 1 Adet Çift Kişilik Konaklama
- Yurt dışı Tanıtımlar

 TOPLAM 7.350€ + KDV 

ÖNCEKİ SENELERDE KATILAN ALICILARDAN BAZILARI

Paylaş: