Back2BasicsSapanca İle B2B Etkinliklerimizde Normale Dönüyoruz

Back2BasicsSapanca İle B2B Etkinliklerimizde Normale Dönüyoruz

Pandemiyle ara verdiğimiz fiziki B2B etkinliklerimizde, Back2Basics markasıyla ve ilkini 1-4 Aralık 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Back2BasicsSapanca ile normale dönüyoruz. 
 
Sadece 25 firmamızın katılımı ile sınırlandırdığımız etkinlik kapsamında özellikle Asya’dan ürün tedarik eden ve yeni dönemde alımlarını Türkiye’ye kaydırmak isteyen alıcıların hem firmalarımızla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmelerini, hem de Sapanca’nın sakin atmosferinde farklı bir deneyim yaşamalarını hedefledik.
 
2 tam gün sürecek programa katılım bedeli, yabancı alıcıların konaklama ve yol masrafları, eşleştirme hizmetleri, tanıtım ile her katılımcı firmamız için 1 double oda tam pansiyon konaklama, toplantı salonu ve sergileme üniteleri dahil 2.960 €+KDV olarak hesaplanmıştır.
 
Programa katılmak isteyen firmalarımız en geç 26 Ekim 2021 Salı gününe kadar başvuru formu ve ödemenin yapıldığını gösterir dekont ile birlikte Derneğimize ([email protected]) müracaat edebilirler.
 
Sınırılı kontenjanlı Back2BasicsSapanca etkinliğimize katılım konusunda bir mağduriyet yaşanmaması için, belirtilen süreye kadar gerekli bilgi ve belgelerle Derneğimize başvurmanızı öneririz.

Paylaş: