2022 Faaliyetlerimizi Açıklıyoruz

2022 Faaliyetlerimizi Açıklıyoruz

Geride bırakmakta olduğumuz pandemi  sürecinde EVSİD olarak bir taraftan sektörümüzün beklenti ve sorunlarını gündemde tutmaya devam ederken, diğer taraftan ihracata yönelik çalışmalarımıza devam ettik. Ertelen fuarlar ve kısıtlanan seyahat imkanlarına çözüm olarak, fiziki heyet organizasyonlarında edindiğimiz tecrübemizi  2021 yılında "EVSIDConnect" adıyla online ortama taşıdık. Latin Amerika, İngiltere / Baltık Ülkeleri ve Afrika'ya yönelik düzenlediğimiz sanal heyetlerde üyelerimizi 40 ülkeden 127 alıcı ile buluşturduk. 

Normalleşmeye geçişle birlikte, ilk fiziki organizasyonumuzu da 1-4 Aralık 2021 tarihleri arasında NG Hotel Sapanca'da düzenliyoruz. Kontenjanı, duyuru yapıldığı günlerde dolan organizasyonumuzda 25 firmamızı Avrupa ve Balkan ülkeleri gibi yakın coğrafyadan 30'un üzerinde alıcıyla buluşturuyoruz. 

Önümüzdeki dönem düzenleyeceğimiz faaliyetlerin çalışmalarına da bundan önce olduğu gibi bir sene öncesinden başladık. Yurtiçi ve Yurtdışı Projeler Komitelerimizin yoğun çalışmaları sonucunda belirlenen 2022 faaliyetlerimizi sizlerle paylaşmak, görüşlerinizi almak ve sektörümüze yönelik sorun ve önerilerinizi dinlemek amacıyla 6 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 09:00 - 12:00'da Wyndham Grand İstanbul Europe Otel (Bağcılar) Kamelya Salonu'nda düzenleyeceğimiz kahvaltılı toplantımızı katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız.

Paylaş: