Eslon Mutfak Eşyaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Üye listesine dön

Eslon Mutfak Eşyaları

Temelleri, 1971’de Kahramanmaraş’ın Küçük Sanayi Sitesi’nde yanmaz yapışmaz mutfak eşyalarının temel yapı taşı olarak nitelendirilebilecek olan alüminyum disk levha üretimi gerçekleştiren ESSAN METAL A.Ş.’ye dayanan ESLON MUTFAK EŞYALARI %100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam etmektedir. 35 yıllık tecrübenin ardından 2006 tarihinde kurumsal altyapısını geliştirmek ve üretim kapasitesini artırmak maksadı ile yeni yatırımlar yaparak Kahramanmaraş Organize Sanayi Sitesi’ndeki yeni adresine taşınan firmamız günümüz itibari ile gerek imalat gerek ihracat konusunda şehrinin önde gelen aile şirketlerindendir.

İnovasyon konusunda global gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi olmayı ilke haline getirmiş olan ve kaliteli üretim noktasında taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam eden ESLON MUTFAK EŞYALARI, 30.000 m2 alan üzerine kurulu 25.000 m2 kapalı alanda sürdürmekte olduğu faaliyetleri kapsamında sektörde sahip olduğu önemin farkında olan yöneticilerce idare edilmektedir.

Üretimin her aşamasında kaliteyi birinci öncelik olarak çalışanların bilincine yerleştiren ESLON MUTFAK EŞYALARI ISO-9001, ISO-14001 ve OHSAS-18001 sertifikaları ile kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetimi konusunda dünya standartlarını uzun yıllar önce yakalamıştır. Öte yandan kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında modern çağın gerekliliklerini yakından takip eden ve uygulayan firmamız katma değer yaratmaya devam etmektedir.

Günde 10.000 adet granit, seramik ve P.T.F.E (PFOA İçermez ) kaplama ürün üretim kapasitesine sahip olan firmamız, verimliliği ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

Ürün Galerisi