Workplast A.Ş.

Üye listesine dön

Workplast

2019 yılında kurulan Workplast A.Ş plastik enjeksiyon sektöründeki faaliyetlerini İzmir’de bulunan tesisinde sürdürmektedir.

Kalite ve müşteri memnuniyeti WORKPLAST tüm faaliyet alanlarının vazgeçilmez temel prensipleridir. Bu doğrultuda yurt içi ve yurt dışı pazarlarında mevcut müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları ile geliştirmiş olduğu köklü ilişki ve deneyimlerini, sahip olduğu üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerine çözüm ortağı olma yönünde ilerleterek devam ettirmektedir.

Orijinal ürün portföyünün haricinde, müşterilerine özel projeler de geliştiren WORKPLAST, günümüzün uluslararası sektörel kalite yönetim standartlarını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamaktadır. Üretim proseslerini belgelendirilmiş sertifikaların referansı ile üst düzey standartlar ile gerçekleştirmektedir.

Yeni teknolojileri yakından takip eden; modern teknoloji yi doğru kullanabilen 40 kişilik ekibiyle gıda, kimya, imalat, ambalaj,tarım ve promosyon gibi birçok sektöre katkı sağlayacak ürün sistemleri ve çözümlerini geliştiren workplast , kalite ve müşteri memnuniyetini ile müşterilerimize en kolay; pratik ve ekonomik çözüm yollarını sunmaktadır.

“DORY” markamızla manuel su damacana pompası, ketçap ve mayonez pompaları, yağ, deterjan ve dezenfektan pompaları, sos, şurup pompaları , doypack ambalaj kapak, bar ve servis ekipmanları, sözleşmeli fason enjeksiyon üretimi,numune tüpleri ,imalat aksesuarları, zirai ekipmanlar, ürün ve hizmet üretmektedir.

Ürün Galerisi